خرید ارز دیجیتال Raise EntertainmenT | فروش و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال RETS

ریز اینترتینمنت تی

RETS - Raise EntertainmenT
0.012234تتر
0.13%

قیمت ریز اینترتینمنت تی

708.3486تومان
(19,077)

حجم معاملات ریز اینترتینمنت تی

675,099,546تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
715.5861تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
705.6852تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریز اینترتینمنت تی

در حال حاضر یکی از مهمترین و مشکلاتی که نسل بشر را تهدید می‌کند، تغییرات اقلیمی و استفاده از سوخت‌های فسیلی است. آلودگی هوا، تغییرات محیط زیستی و مشکلات دیگر نتیجه استفاده بی رویه از سوخت‌های فسیلی و گرمایش زمین است. این مساله باعث بالا آمدن آب دریاها و آب شدن یخ‌های قطبی شده است و مردم و دولت‌ها به فکر رفتن به سمت انرژي‌های تجدید‌پذیر هستند. پروژه غیرمتمرکز و ارز دیجیتال Renewable Energy سعی دارد راهکاری برای رفتن به سمت استفاده بیشتر از انرژي‌های تجدید‌پذیر ارائه دهد. این پلتفرم به افراد و کسب و کارها کمک می‌کند تا از انرژي‌های تجدیدپذیر مانند انرژي‌های خورشیدی و انرژي بادی استفاده کنند. توکن بومی این پروژه با نماد RET در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و هولدرهای این توکن در آینده سهامداران این شرکت خواهند شد. توکنومیک ارز دیجیتال RET به شکل زیر است:

  • ۵۰ درصد به صورت سهام به کاربران داده می‌شود.
  • ۱۰ درصد برای تبلیغات خرج می‌شود.
  • ۱۰ درصد از کل توکن‌ها سوزانده می‌شود.
  • ۳۰ درصد برای لیستینگ در صرافی‌ها به کار می‌رود

 

خرید ریز اینترتینمنت تی

ارز دیجیتال ریز اینترتینمنت تی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریز اینترتینمنت تی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریز اینترتینمنت تی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریز اینترتینمنت تی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریز اینترتینمنت تی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریز اینترتینمنت تی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریز اینترتینمنت تی

فروش ریز اینترتینمنت تی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریز اینترتینمنت تی، مقدار ریز اینترتینمنت تی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریز اینترتینمنت تی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریز اینترتینمنت تی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریز اینترتینمنت تی

خرید و فروش ریز اینترتینمنت تی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریز اینترتینمنت تی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریز اینترتینمنت تی به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریز اینترتینمنت تی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریز اینترتینمنت تی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریز اینترتینمنت تی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریز اینترتینمنت تی

برای ذخیره ریز اینترتینمنت تی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریز اینترتینمنت تی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریز اینترتینمنت تی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریز اینترتینمنت تی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریز اینترتینمنت تی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریز اینترتینمنت تی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریز اینترتینمنت تی

قیمت ریز اینترتینمنت تی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریز اینترتینمنت تی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریز اینترتینمنت تی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریز اینترتینمنت تی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریز اینترتینمنت تی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریز اینترتینمنت تی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریز اینترتینمنت تی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ریز اینترتینمنت تی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ریز اینترتینمنت تی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023