خرید و فروش RAIN | انتقال رین میکر | قیمت لحظه‌ای Rainmaker

رین میکر

RAIN - Rainmaker
0.001592تتر
2.175%

قیمت رین میکر

92.6544تومان
(24,822)

حجم معاملات رین میکر

88,688,432,113تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
94.93002تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
89.628تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رین میکر

ارز دیجیتال رین میکر با نماد RAIN توکن کاربردی پلتفرم رین میکر گیمز است. این پلتفرم خود را به گسترش هرچه بیشتر بازی‌های درآمدزا ( گیم‌های «بازی کن،‌ جایزه بگیر» یا P2E) اختصاص داده است. رین میکر در واقع پرتالی است که به همه فرصتی برای بازی،‌ یادگیری، کسب درآمد و برقراری ارتباط با دیگران را می‌دهد. به عبارت بهتر، رین میکر یک رابط کاربری شخصی سازی شده است که  به گیمرها  کمک می‌کند صدها گیم را در یک جا بازی کنند. آنها در هر سطحی که باشند می‌توانند به راحتی بین گیم‌های مختلف جابجا شوند، یاد بدهند و یاد بگیرند، درآمد خود را مدیریت کنند، و با هم معاشرت کنند. یکی از استراتژی‌های Rainmaker برای رسیدن به این هدف این است که کسب درآمد از گیم‌ها را آسانتر کند. علاوه بر این، رین میکر با افزودن قابلیت استیک به کاربرانی که گیم بازی نمی‌کنند اما از پلتفرم پشتیبانی می‌کنند، ‌پاداش می‌دهد. ارز دیجیتال RAIN را می‌توان هم در استخر نقدینگی رین میکر استیک کرد و سود گرفت و هم می‌توان آن در صرافی یونی سواپ V2 در استخر RAIN-ETH استیک کرد. ارز دیجیتال RAIN بر اساس استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است و رمز ارزی ضد تورمی است به این معنا که سقف عرضه محدودی دارد. حداکثر عرضه RAIN یک میلیارد توکن است که ۳۹٪ از آن در حال حاضر در گردش است.

خرید رین میکر

ارز دیجیتال رین میکر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رین میکر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رین میکر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رین میکر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رین میکر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رین میکر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رین میکر

فروش رین میکر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رین میکر، مقدار رین میکر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رین میکر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رین میکر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رین میکر

خرید و فروش رین میکر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رین میکر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رین میکر به تتر، نیاز نیست که ابتدا رین میکر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رین میکر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رین میکر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رین میکر

برای ذخیره رین میکر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رین میکر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رین میکر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رین میکر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رین میکر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رین میکر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رین میکر

قیمت رین میکر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رین میکر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رین میکر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رین میکر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رین میکر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رین میکر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رین میکر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023