فروش رادیو شک | خرید ارز دیجیتال RadioShack | قیمت لحظه‌ای RADIO

رادیو شک

RADIO - RadioShack
0تتر
0%

قیمت خرید رادیو شک

قیمت فروش رادیو شک

0تومان
0تومان
(4,804)

حجم معاملات رادیو شک

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رادیو شک

ارز دیجیتال RADIO توکن بومی یک پلتفرم بلاک چینی به نام RadioShack است. رادیو شک، برند خرده‌فروشی حوزه تکنولوژی، برند مشهوری با بیش از ۱۰۰ سال سابقه است که در حافظه مردم جا گرفته است. این در حالی است که هیچ برندی با بیش از ۱۵ سال سابقه در فضای ارزهای دیجیتال وجود ندارد. فرضیه رادیو شک این است که بهترین راه برای رواج بیشتر صنعت بلاک چین و ارزهای دیجیتال این است که یک برند شناخته شده در فضای تکنولوژی پیشقدم شود. از این رو، شهرت برند رادیو شک باعث شده است که در موقعیت خوبی برای پل زدن بین ارزهای سنتی و ارزهای دیجیتال است. مهم‌ترین مشکی که رادیو شک به دنبال رفع آن است، مسئله پراکندگی و بی‌نظمی نقدینگی در صرافی‌های غیر متمرکز است. در بسیاری از موارد، صرفا به دلیل بی‌نظمی و چندپاره بودن فضای بلاک چین، نقدینگی کافی برای مبادله بسیاری از ارزهای دیجیتال وجود ندارد. رادیو شک می‌خواهد با تبدیل کردن توکن radio به یک ارز واسط، این مشکل را حل کند. ارز دیجیتال RADIO یک توکن تورمی است، به این معنا که سقفی برای عرضه آن تعیین نشده است. این توکن با استاندارد ERC20 بلاک چین اتریوم سازگار است. قیمت radio در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال ۰.۰۳۷ دلار بود. 

خرید رادیو شک

ارز دیجیتال رادیو شک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رادیو شک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رادیو شک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رادیو شک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رادیو شک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رادیو شک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رادیو شک

فروش رادیو شک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رادیو شک، مقدار رادیو شک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رادیو شک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رادیو شک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رادیو شک

خرید و فروش رادیو شک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رادیو شک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رادیو شک به تتر، نیاز نیست که ابتدا رادیو شک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رادیو شک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رادیو شک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رادیو شک

برای ذخیره رادیو شک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رادیو شک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رادیو شک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رادیو شک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رادیو شک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رادیو شک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رادیو شک

قیمت رادیو شک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رادیو شک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رادیو شک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رادیو شک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رادیو شک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رادیو شک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رادیو شک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023