خرید آسان RDN | قیمت لحظه‌ای Radiant | فروش سریع ارز دیجیتال رادیانت

رادیانت

RDN - Radiant
0تتر
0%

قیمت خرید رادیانت

قیمت فروش رادیانت

0تومان
0تومان
(11,486)

حجم معاملات رادیانت

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رادیانت

ارز دیجیتال RDN رمز ارز بومی یک بلاک چین انقلابی به نام Radiant است که برای حل مشکلات موجود بلاک چین‌ها طراحی شده است. یکی از مهم‌ترین مشکلات عدم مقیاس پذیری و سرعت پایین بلاک چین‌ها در تایید تراکنش‌ها است و مشکل دیگر عدم امکان ارتباط بین بلاک چین‌های مختلف (موازی بودن آنها) است. این بلاک چین مزایای شبکه‌های اثبات کار مثل بیت کوین را دارد. برای مثال،‌ Radiant نیز مثل بیت کوین به زیرساختی حداقلی نیاز دارد. در عین حال، یک بلاک چین سازگار با ماشین مجازی اتریوم است که می‌تواند میزبان اپلیکیشن‌های غیر متمرکز (دپ‌‌ها) باشد. رادیانت برای تولید بلوک‌های داده بزرگ طراحی شده است و بنابراین توان عملیاتی بالایی دارد؛ این به توسعه دهندگان آزادی عمل بیشتری برای ساخت اپلیکیشن‌های غیر متمرکز می‌دهد. بلاک چین Radiant از کیف پول‌های الکترونیکی نیز پشتیبانی می‌کند. همچنین، Radiant به کاربران امکان مالکیت و انتقال دارایی‌های دیجیتال بدون نیاز به یک نهاد مرجع واسطه را می‌دهد. ارز دیجیتال RDN توکن بومی این بلاک چین است که به عنوان کارمزد تراکنش‌ها و مشوق شبکه استفاده می‌شود. رادیانت RDN رمز ارزی ضد تورمی با سقف عرضه محدود به ۲۱ میلیارد توکن است.

خرید رادیانت

ارز دیجیتال رادیانت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رادیانت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رادیانت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رادیانت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رادیانت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رادیانت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رادیانت

فروش رادیانت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رادیانت، مقدار رادیانت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رادیانت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رادیانت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رادیانت

خرید و فروش رادیانت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رادیانت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رادیانت به تتر، نیاز نیست که ابتدا رادیانت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رادیانت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رادیانت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رادیانت

برای ذخیره رادیانت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رادیانت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رادیانت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رادیانت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رادیانت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رادیانت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رادیانت

قیمت رادیانت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رادیانت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رادیانت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رادیانت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رادیانت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رادیانت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رادیانت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023