خرید و فروش ارز دیجیتال Race Kingdom | قیمت لحظه‌ای ATOZ

ریس کینگدام

ATOZ - Race Kingdom
0.12236تتر
3.809%

قیمت خرید ریس کینگدام

قیمت فروش ریس کینگدام

6,387.192تومان
6,326.012تومان
(5,145)

حجم معاملات ریس کینگدام

3,657,194,040تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,469.146تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,010.83تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریس کینگدام

ATOZ با نماد ATOZ یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ریس کینگدام

ارز دیجیتال ریس کینگدام یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریس کینگدام به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریس کینگدام خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریس کینگدام در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریس کینگدام خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریس کینگدام خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریس کینگدام

فروش ریس کینگدام در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریس کینگدام، مقدار ریس کینگدام مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریس کینگدام در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریس کینگدام در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریس کینگدام

خرید و فروش ریس کینگدام در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریس کینگدام خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریس کینگدام به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریس کینگدام خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریس کینگدام خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریس کینگدام بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریس کینگدام

برای ذخیره ریس کینگدام، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریس کینگدام شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریس کینگدام مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریس کینگدام است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریس کینگدام نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریس کینگدام خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریس کینگدام

قیمت ریس کینگدام در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریس کینگدام تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریس کینگدام، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریس کینگدام قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریس کینگدام و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریس کینگدام را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریس کینگدام را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023