خرید ارز دیجیتال ربیت | فروش ارز دیجیتال Rabbit | قیمت لحظه‌ای RAB

ربیت

RAB - Rabbit
0.003584تتر
7.819%

قیمت ربیت

178.4832تومان
(7,434)

حجم معاملات ربیت

1,486,683,065تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
208.5624تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
177.7362تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ربیت

ربیت ولت یک اپلیکیشن کیف پول ارز دیجیتال است که برای کاربردهای متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کیف پول‌ها به کاربران امکان می‌دهد تا ارزها و دارایی‌های دیجیتالی را ذخیره و مدیریت کنند و کنترل کاملی نسبت به دارایی‌های خود داشته باشند. علاوه بر این کاربران با استفاده از Rabbit می‌توانند اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را به کیف پول خود متصل کنند و از سرویس‌های مالی دیفای استفاده کنند. توکن بومی کیف پول ربیت با نماد RAB در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن یک توکن کاربردی و حاکمیتی است و سقف عرضه آن ۱۰۰ میلیون توکن است. توکن ارز دیجیتال Rabbit روی اسمارت چین بایننس قرار دارد. ۵۵ درصد از آن به کامیونیتی، ۷ درصد به استخرهای نقدینگی، ۲ درصد به صندوق اختصاص دارد و ۳۶ درصد از کل عرضه این توکن سوزانده می‌شود.

خرید ربیت

ارز دیجیتال ربیت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ربیت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ربیت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ربیت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ربیت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ربیت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ربیت

فروش ربیت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ربیت، مقدار ربیت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ربیت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ربیت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ربیت

خرید و فروش ربیت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ربیت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ربیت به تتر، نیاز نیست که ابتدا ربیت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ربیت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ربیت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ربیت

برای ذخیره ربیت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ربیت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ربیت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ربیت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ربیت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ربیت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ربیت

قیمت ربیت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ربیت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ربیت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ربیت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ربیت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ربیت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ربیت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023