خرید و فروش ارز دیجیتال QUINT | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال کوینت

کوینت

QUINT - QUINT
0.01748تتر
8.19%

قیمت کوینت

1,013.84تومان
(27,251)

حجم معاملات کوینت

1,552,212,647تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,104.9تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,009.78تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کوینت

ارز دیجیتال کوئینت QUINT توکن بومی پلتفرمی به نام Quintessenital است که با اتصال دنیای مجازی به واقعیت، به سرمایه‌گذاران پاداش‌های فیزیکی ارائه می‌دهد. استخرهای سوپر استیکینگ این پلتفرم، سود ترکیبی بالایی به کاربران می‌دهند. از آن طرف، در زمان استیک توکن کوئینت quint در استخرهای کوئینت اسنشیال، NFTهایی به کیف پول استیک کنندگان ایردراپ می‌شود. این ایردراپ‌ها را می‌توان با کالاها یا خدمات لوکس دنیای واقعی مبادله کرد. علاوه بر این، کوئینت اسنشیال با برند کالاهای لوکس Luxury Raffle Pools قرارداد همکاری امضا کرده است و با قفل کردن حداقل ۵۰۰ توکن کوئینت در استخرهای سوپر استیک برای ۳ هفته، استیک کنندگان می‌توانند پاداش‌هایی مثل ساعت‌های لوکس یا NFTهای بورد ایپ یات کلاب را دریافت کنند. کوئینت همچنین یک بازار NFT به نامBoutique NFT Market Place دارد که NFTهای با کیفیت و سطح بالا را ارائه می‌‌دهد. از رمز ارز کوئینت quint برای خرید و فروش NFTها در پلتفرم استفاده می‌شود. ارز دیجیتال quint با سقف ۸۰۰ میلیون توکن به بازار عرضه شده است. رمز ارز  QUINT که با استاندارد BEP۲۰ ساخته شده است در سال ۲۰۲۲ با قیمت ۰.۱۸ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. 

خرید کوینت

ارز دیجیتال کوینت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کوینت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کوینت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کوینت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کوینت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کوینت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کوینت

فروش کوینت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کوینت، مقدار کوینت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کوینت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کوینت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کوینت

خرید و فروش کوینت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کوینت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کوینت به تتر، نیاز نیست که ابتدا کوینت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کوینت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کوینت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کوینت

برای ذخیره کوینت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کوینت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کوینت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کوینت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کوینت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کوینت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کوینت

قیمت کوینت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کوینت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کوینت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کوینت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کوینت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کوینت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کوینت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023