خرید کیوبیک QUBIC | فروش ارز دیجیتال Qubic به همراه قیمت لحظه‌ای

کیوبیک

QUBIC - Qubic
0تتر
0%

قیمت کیوبیک

0تومان
(1,292)

حجم معاملات کیوبیک

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کیوبیک

معرفی Qubic: پیشگام فناوری هوش مصنوعی با شبکه uPoW

Qubic با ادغام شبکه Layer 1 Useful Proof of Work (uPoW) خود با یک چارچوب هوش مصنوعی متن باز، به پیشگامان فناوری هوش مصنوعی تبدیل شده است. این پلتفرم قدرتمند از معاملات بدون کارمزد و قراردادهای هوشمند پرسرعت پشتیبانی می‌کند و قادر است تا 40 میلیون تراکنش در ثانیه (TPS) را پردازش کند. Qubic توسط مکانیزم اجماع مبتنی بر کوئروم پشتیبانی می‌شود و توسط سرگئی ایوانچگلو (شناخته شده به عنوان come-from-beyond)، یکی از بنیان‌گذاران IOTA و NXT، تأسیس شده است.

ویژگی‌های اصلی Qubic:

 1. شبکه Layer 1 uPoW:

  • Qubic از شبکه Useful Proof of Work (uPoW) برای افزایش کارایی و امنیت استفاده می‌کند.
  • این شبکه امکان پردازش معاملات بدون کارمزد را فراهم می‌کند.
 2. پردازش قراردادهای هوشمند پرسرعت:

  • Qubic از قراردادهای هوشمند پرسرعت پشتیبانی می‌کند که قادر به پردازش تا 40 میلیون تراکنش در ثانیه (TPS) هستند.
  • این قابلیت به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا برنامه‌های غیرمتمرکز با عملکرد بالا ایجاد کنند.
 3. مکانیزم اجماع مبتنی بر کوئروم:

  • Qubic از مکانیزم اجماع مبتنی بر کوئروم برای افزایش امنیت و کاهش زمان تایید تراکنش‌ها استفاده می‌کند.
  • این مکانیزم به شبکه امکان می‌دهد تا به سرعت و به صورت امن به توافق برسد.
 4. معدن‌چیان هوش مصنوعی (AI Miners):

  • Qubic از منابع گسترده CPU و GPU از طریق معدن‌چیان هوش مصنوعی برای تقویت شبکه استفاده می‌کند.
  • این معدن‌چیان به پردازش معاملات و اجرای قراردادهای هوشمند کمک می‌کنند.
 5. دموکراتیزه کردن دسترسی به هوش مصنوعی عمومی (AGI):

  • هدف Qubic دموکراتیزه کردن دسترسی به هوش مصنوعی عمومی (Artificial General Intelligence - AGI) است.
  • Qubic به دنبال بازتعریف نقش هوش مصنوعی در فناوری‌های روزمره است و می‌خواهد این فناوری را در دسترس عموم قرار دهد.

نتیجه‌گیری:

Qubic با ادغام شبکه Layer 1 uPoW و چارچوب هوش مصنوعی متن باز، به یکی از پیشگامان فناوری هوش مصنوعی تبدیل شده است. با پشتیبانی از تراکنش‌های بدون کارمزد و قراردادهای هوشمند پرسرعت، Qubic به توسعه‌دهندگان و کاربران امکان می‌دهد تا از مزایای یک پلتفرم قدرتمند و کارآمد بهره‌مند شوند. همچنین، با تلاش برای دموکراتیزه کردن دسترسی به هوش مصنوعی عمومی، Qubic نقش مهمی در بازتعریف استفاده از هوش مصنوعی در فناوری‌های روزمره دارد.

خرید کیوبیک

ارز دیجیتال کیوبیک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کیوبیک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کیوبیک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کیوبیک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کیوبیک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کیوبیک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کیوبیک

فروش کیوبیک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کیوبیک، مقدار کیوبیک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کیوبیک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کیوبیک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کیوبیک

خرید و فروش کیوبیک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کیوبیک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کیوبیک به تتر، نیاز نیست که ابتدا کیوبیک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کیوبیک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کیوبیک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کیوبیک

برای ذخیره کیوبیک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کیوبیک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کیوبیک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کیوبیک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کیوبیک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کیوبیک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کیوبیک

قیمت کیوبیک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کیوبیک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کیوبیک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کیوبیک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کیوبیک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کیوبیک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کیوبیک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023