خرید و قیمت لحظه‌ای کوارتز QTZ | نگهداری رایگان و فروش ارز دیجیتال Quartz

کوارتز

QTZ - Quartz
0.0009تتر
13.924%

قیمت کوارتز

45تومان
(15,275)

حجم معاملات کوارتز

18,628,011تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
45تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
35.545تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کوارتز

ارز دیجیتال کوارتز با نماد QTZ، توکن حاکمیتی Sandclock، یک پلتفرم چند زنجیره‌ای DeFi با هدف ایجاد پول قابل برنامه ریزی با استفاده از استراتژی های تولید بازده پیشرفته است. QUARTZ به عنوان توکن حاکمیت این اکوسیستم، کاربران را قادر می‌سازد تا تصمیماتی را در DAO پیشنهاد دهند و در مورد آنها رأی دهند.

با QUARTZ، دارندگان بر جنبه‌های کلیدی پروژه، از جمله مدیریت خزانه و تخصیص هزینه‌های جمع آوری شده، پیشنهاد مشارکت با پروتکل های دیگر، و پیشنهاد و تنظیم پارامترهایی برای استخرهای پروتکل، کنترل دارند.

Sandclock برای ترویج مشارکت گسترده‌تر در حاکمیت، میزبانی DAO خود را روی Polygon، یک بلاکچین که به دلیل هزینه کارمزد پایین و مقیاس‌پذیری آن معروف است، انتخاب کرده است.

از طریق QUARTZ، جامعه Sandclock قدرت شکل‌دهی به آینده پلتفرم را به دست می‌آورد و به یک اکوسیستم DeFi فراگیرتر و غیرمتمرکز قدرت می‌دهد که هدف آن جذب میلیون‌ها کاربر غیرکریپتویی به دنیای وب 3 است.

خرید کوارتز

ارز دیجیتال کوارتز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کوارتز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کوارتز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کوارتز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کوارتز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کوارتز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کوارتز

فروش کوارتز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کوارتز، مقدار کوارتز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کوارتز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کوارتز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کوارتز

خرید و فروش کوارتز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کوارتز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کوارتز به تتر، نیاز نیست که ابتدا کوارتز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کوارتز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کوارتز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کوارتز

برای ذخیره کوارتز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کوارتز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کوارتز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کوارتز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کوارتز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کوارتز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کوارتز

قیمت کوارتز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کوارتز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کوارتز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کوارتز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کوارتز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کوارتز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کوارتز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023