خرید ارز دیجیتال پرس | فروش ارز دیجیتال PURSE | قیمت لحظه‌ای پاندی ایکس پرس

پاندی ایکس پرس

PURSE - Pundi X PURSE
0تتر
0%

قیمت پاندی ایکس پرس

0تومان
(26,564)

حجم معاملات پاندی ایکس پرس

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاندی ایکس پرس

ارز دیجیتال پرس، توکن پاداش پلتفرم پاندی ایکس است. پاندی ایکس سرویس‌دهنده دستگاه‌های پوز پرداختی ارز دیجیتال در سراسر دنیاست. این پلتفرم توانسته در سراسر دنیا و در همکاری با دولت‌ها، شرکت‌های پرداختی و خرده‌فروش‌ها، پایانه‌های فروش ارز دیجیتال ایجاد کنند و در نتیجه مردم بتوانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی پرداخت‌های خود را با ارزهای دیجیتال انجام دهند. در حال حاضر در بیش از ۳۰ بازار جهانی پاندی ایکس خدمات خود را ارائه می‌کند. ارز دیجیتال Pundi X PURSE کاربران را تشویق می‌کند تا از پایانه‌های فروش پاندی ایکس استفاده کنند. درواقع مردم با مشارکت خود می‌توانند توکن PURSE که توکن بومی این پلتفرم است را پاداش بگیرند. این توکن هم روی شبکه اتریوم و هم روی شبکه بایننس موجود است و امکان انتقال آن میان شبکه‌های پاندی ایکس و بایننس اسمارت چین وجود دارد. توکنومیک آن به صورت عادلانه است و هیچ مقداری از عرضه آن به صورت اختصاصی به تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال PURSE یا سرمایه‌گذاران داده نشده است.

خرید پاندی ایکس پرس

ارز دیجیتال پاندی ایکس پرس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاندی ایکس پرس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاندی ایکس پرس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاندی ایکس پرس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاندی ایکس پرس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاندی ایکس پرس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاندی ایکس پرس

فروش پاندی ایکس پرس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاندی ایکس پرس، مقدار پاندی ایکس پرس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاندی ایکس پرس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاندی ایکس پرس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاندی ایکس پرس

خرید و فروش پاندی ایکس پرس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاندی ایکس پرس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاندی ایکس پرس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاندی ایکس پرس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاندی ایکس پرس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاندی ایکس پرس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاندی ایکس پرس

برای ذخیره پاندی ایکس پرس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاندی ایکس پرس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاندی ایکس پرس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاندی ایکس پرس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاندی ایکس پرس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاندی ایکس پرس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاندی ایکس پرس

قیمت پاندی ایکس پرس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاندی ایکس پرس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاندی ایکس پرس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاندی ایکس پرس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاندی ایکس پرس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاندی ایکس پرس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاندی ایکس پرس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023