خرید ارز دیجیتال پومبا | فروش ارز دیجیتال PUMBAA | قیمت لحظه‌ای پومبا

پومبا

PUMBAA - PUMBAA
0تتر
6.9%

قیمت پومبا

0تومان
(6,923)

حجم معاملات پومبا

21,457,656تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پومبا

پومبا یکی از جدیدترین میم کوین‌های بازار است که از یکی از شخصیت‌های محبوب کارتون شیر شاه الهام گرفته است. کامیونیتی یا جامعه فعالان معمولا نقش مهمی در اکوسیستم میم کوین‌ها دارند و میم کوین Pumbaa نیز در توسعه خود به کامیونیتی اهمیت زیادی می دهد. تمام هدف این میم کوین سرگرمی است و قصد دارد به همه مردم کمک کند تا وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوند بدون اینکه چیز زیادی در این مورد بدانند و یا اینکه از نظر سواد مالی دانش زیادی داشته باشند. به همین دلیل میم کوین Pumbaa به گونه‌ای طراحی شده است که به راحتی قابل استفاده باشد و همه بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. این میم کوین هم مانند میم کوین‌های دیگر عرضه بسیاری دارد. با اینکه عرضه آن محدود شده است، سقف عرض پومبا ۴۲۰ هزار تریلیون عدد است که تعداد زیادی به شمار می‌آید. میم کوین پومبا در ماه می سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید پومبا

ارز دیجیتال پومبا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پومبا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پومبا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پومبا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پومبا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پومبا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پومبا

فروش پومبا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پومبا، مقدار پومبا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پومبا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پومبا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پومبا

خرید و فروش پومبا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پومبا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پومبا به تتر، نیاز نیست که ابتدا پومبا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پومبا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پومبا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پومبا

برای ذخیره پومبا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پومبا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پومبا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پومبا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پومبا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پومبا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پومبا

قیمت پومبا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پومبا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پومبا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پومبا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پومبا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پومبا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پومبا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پومبا

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پومبا دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023