فروش ارز دیجیتال ProximaX | قیمت لحظه‌ای و خرید پروکسیمکس XPX

پروکسیما ایکس

XPX - ProximaX
0.000698تتر
0.54%

قیمت پروکسیما ایکس

39.72189تومان
(28,993)

حجم معاملات پروکسیما ایکس

1,505,886,988تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
39.98932تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
39.23255تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پروکسیما ایکس

ارز دیجیتال XPX توکن بومی شبکه‌ای به نام ProximaX است که روی پلتفرم سیریوس ایجاد شده است. به طور خلاصه، پروکسیمکس یک شبکه توسعه زیرساخت‌های سازمانی است که قصد دارد تکنولوژی بلاک چین‌های عمومی را گسترش دهد و خدمات دیگری مثل ذخیره‌سازی غیر متمرکز، پایگاه‌های داده غیر متمرکز و... را در آن ترکیب کند. برای این منظور پروکسی مکس از مدل «قطب و اقماری» استفاده می‌کند. در این مدل، تکنولوژی ضروری «قطب» است و دیگر خدمات لایه‌هایی هستند که توسط بلاک چین در یکجا نگه داشته می‌شوند. ارز دیجیتال xpx توکن کاربردی پلتفرم ProximaX است که نقش‌های مختلفی در این پلتفرم دارد. مشارکت‌کنندگان شبکه از ارز دیجیتال پروکسی مکس برای پرداخت هزینه‌ خدمات متعدد پلتفرم مانند  قراردادهای هوشمند، ذخیره‌سازی بلاک چین و استریم استفاده می‌شود. همچنین این توکن به عنوان کارمزد تراکنش‌ها پرداخت استفاده می‌شود، یعنی همان نقش گس فی در شبکه اتریوم را دارد. ارز دیجیتال xpx یک رمز ارز مبتنی بر استاندارد BEP20 است که در سال ۲۰۱۸ وارد بازار شد. قیمت خرید و فروش XPX در زمان ورود به بازار ۰.۰۰۵ دلار بود. این توکن یک ارز تورم‌زا است و سقفی برای عرضه آن تعیین نشده است.

خرید پروکسیما ایکس

ارز دیجیتال پروکسیما ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پروکسیما ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پروکسیما ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پروکسیما ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پروکسیما ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پروکسیما ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پروکسیما ایکس

فروش پروکسیما ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پروکسیما ایکس، مقدار پروکسیما ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پروکسیما ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پروکسیما ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پروکسیما ایکس

خرید و فروش پروکسیما ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پروکسیما ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پروکسیما ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پروکسیما ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پروکسیما ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پروکسیما ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پروکسیما ایکس

برای ذخیره پروکسیما ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پروکسیما ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پروکسیما ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پروکسیما ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پروکسیما ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پروکسیما ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پروکسیما ایکس

قیمت پروکسیما ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پروکسیما ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پروکسیما ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پروکسیما ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پروکسیما ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پروکسیما ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پروکسیما ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023