خرید ارز دیجیتال Prosper | فروش ارز دیجیتال پراسپر | قیمت لحظه‌ای PROS

پروسپر

PROS - Prosper
0.3755تتر
0.89%

قیمت پروسپر

22,192تومان
(25,355)

حجم معاملات پروسپر

814,370,060تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
22,511تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
21,299تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پروسپر

ارز دیجیتال پراسپر (Prosper) یک بازار پیش بینی کراس چینی یا بین زنجیره‌ای است که نقدینگی لازم را برای کاربران به صورت روی زنجیره فراهم می‌کند. ارز دیجیتال Prosper از اوراکل چین لینک برای فراهم کردن قیمت‌های لحظه‌ای دقیق استفاده می‌کند. امکاناتی که ارز دیجیتال و پلتفرم پراسپر در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد عبارت‌اند از: بیمه برای بازار پیش بینی، مدل نقدینگی باینری، سرویس جمع‌آوری نقدینگی روی زنجیره‌ای و پشتیبانی کراس چینی، پشتیبانی از ارزهای فیات، استخرهای نقدینگی قابل تغییر، حاکمیت دائو و ماینینگ پیش بینی. توکن بومی ارز دیجیتال Prosper، توکن PROS نام دارد که برای موارد زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

  • برای بیمه پیش بینی کاربران
  • توکن حاکمیتی در دائو
  • برای پرداخت کارمزدها
  • برای عضویت و اکانت‌های پریمیوم

توکن PROS در ابتدای سال ۲۰۲۱ با قیمت ۰.۳۱ دلار وارد بازار شده و دارای سقف عرضه ۱۰۰ میلیون عددی است.

خرید پروسپر

ارز دیجیتال پروسپر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پروسپر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پروسپر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پروسپر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پروسپر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پروسپر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پروسپر

فروش پروسپر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پروسپر، مقدار پروسپر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پروسپر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پروسپر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پروسپر

خرید و فروش پروسپر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پروسپر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پروسپر به تتر، نیاز نیست که ابتدا پروسپر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پروسپر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پروسپر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پروسپر

برای ذخیره پروسپر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پروسپر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پروسپر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پروسپر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پروسپر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پروسپر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پروسپر

قیمت پروسپر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پروسپر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پروسپر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پروسپر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پروسپر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پروسپر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پروسپر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023