خرید پرومتئوس پرادیجی PMPY | فروش ارز دیجیتال PMPY به همراه قیمت لحظه‌ای

پرومتئوس پرادیجی

PMPY - Prometheum Prodigy
0.011795تتر
1.71%

قیمت پرومتئوس پرادیجی

684.11تومان
(12,603)

حجم معاملات پرومتئوس پرادیجی

2,400,520,174تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
705.396تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
667.232تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پرومتئوس پرادیجی

ارز دیجیتال پرومتئوس پرادیجی با نماد PMPY توکن بومی پلتفرم لایه دومی با همین نام است که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است. همانطور که می‌دانید، بلاکچین‌ها از معضل سه گانه‌ی امنیت، مقیاس پذیری، غیرمتمرکز سازی رنج می‌برند. هدف پمپی حل معضل سه گانه و افزایش مقیاس پذیری، سرعت و امنیت داخل اکوسیستم اتریوم است. این پلتفرم از امنیت سایبری و تکنولوژی هوش مصنوعی هم استفاده می‌کند تا امنیت شبکه تضمین شود و عملکرد آن بهبود پیدا کند.

این شبکه با یک ساختار ماژولار طراحی شده است که پروتکل رولاپ آپتیمیستیک را با تکنولوژی هوش مصنوعی و امنیت سایبری ترکیب می‌کند. به این ترتیب پمپی می‌تواند امنیت اتریوم را داشته باشد و همزمان کامزدهای پایین و دسترسی به داده‌ی راحت تری را ارائه دهد.  

خرید پرومتئوس پرادیجی

ارز دیجیتال پرومتئوس پرادیجی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پرومتئوس پرادیجی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پرومتئوس پرادیجی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پرومتئوس پرادیجی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پرومتئوس پرادیجی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پرومتئوس پرادیجی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پرومتئوس پرادیجی

فروش پرومتئوس پرادیجی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پرومتئوس پرادیجی، مقدار پرومتئوس پرادیجی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پرومتئوس پرادیجی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پرومتئوس پرادیجی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پرومتئوس پرادیجی

خرید و فروش پرومتئوس پرادیجی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پرومتئوس پرادیجی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پرومتئوس پرادیجی به تتر، نیاز نیست که ابتدا پرومتئوس پرادیجی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پرومتئوس پرادیجی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پرومتئوس پرادیجی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پرومتئوس پرادیجی

برای ذخیره پرومتئوس پرادیجی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پرومتئوس پرادیجی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پرومتئوس پرادیجی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پرومتئوس پرادیجی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پرومتئوس پرادیجی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پرومتئوس پرادیجی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پرومتئوس پرادیجی

قیمت پرومتئوس پرادیجی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پرومتئوس پرادیجی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پرومتئوس پرادیجی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پرومتئوس پرادیجی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پرومتئوس پرادیجی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پرومتئوس پرادیجی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پرومتئوس پرادیجی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023