خرید و فروش Project TXA |	به همراه قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال پراجکت تی ایکس ای

پراجکت تی ایکس ای

TXA - Project TXA
0.01268تتر
5.4%

قیمت پراجکت تی ایکس ای

721.492تومان
(28,265)

حجم معاملات پراجکت تی ایکس ای

1,673,822,525تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
802.29تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
681.662تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پراجکت تی ایکس ای

پلتفرم Project TXA یک پروژه منبع باز است که سرویس‌های مختلفی را برای صرافی‌ها فراهم می‌کند. TXA مثل یک لایه تازه روی زیرساخت صرافی‌های غیرمتمرکز قرار می‌گیرد و نوع تازه‌ای از این صرافی‌ها را با نام صرافی‌های غیرمتمرکز هیبرید یا hDEX ها را به کاربران معرفی می‌کند. این صرافی‌های تازه از ترکیب صرافی‌های غیرمتمرکز و صرافی‌های متمرکز به وجود آمده‌اند و درواقع دفتر سفارشات صرافی‌های متمرکز را به دکس‌ها اضافه می‌کنند. از این طریق کاربران به سرعت صرافی‌های متمرکز در تریدهای خود دسترسی خواهند داشت و از طرف دیگر از امنیت و حریم خصوصی صرافی‌های غیرمتمرکز بهره می‌برند. لایه غیرمتمرکز پلتفرم TXA می‌تواند توسعه پیدا کند و صرافی‌های زیادی می‌توانند از آن استفاده کنند. صرافی‌های زیادی بدون توجه به تعداد کاربران و اندازه‌شان می‌توانند از این سرویس استفاده کنند و خود را توسعه دهند. توکن TXA توکن کاربردی اکوسیستم است و صرافی‌ها می‌توانند برای پرداخت کارمزدهای خود از این توکن استفاده کنند. این توکن دارای محدودیت عرضه ۵۰ میلیون عددی است و در ماه آگوست سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید پراجکت تی ایکس ای

ارز دیجیتال پراجکت تی ایکس ای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پراجکت تی ایکس ای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پراجکت تی ایکس ای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پراجکت تی ایکس ای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پراجکت تی ایکس ای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پراجکت تی ایکس ای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پراجکت تی ایکس ای

فروش پراجکت تی ایکس ای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پراجکت تی ایکس ای، مقدار پراجکت تی ایکس ای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پراجکت تی ایکس ای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پراجکت تی ایکس ای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پراجکت تی ایکس ای

خرید و فروش پراجکت تی ایکس ای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پراجکت تی ایکس ای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پراجکت تی ایکس ای به تتر، نیاز نیست که ابتدا پراجکت تی ایکس ای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پراجکت تی ایکس ای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پراجکت تی ایکس ای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پراجکت تی ایکس ای

برای ذخیره پراجکت تی ایکس ای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پراجکت تی ایکس ای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پراجکت تی ایکس ای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پراجکت تی ایکس ای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پراجکت تی ایکس ای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پراجکت تی ایکس ای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پراجکت تی ایکس ای

قیمت پراجکت تی ایکس ای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پراجکت تی ایکس ای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پراجکت تی ایکس ای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پراجکت تی ایکس ای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پراجکت تی ایکس ای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پراجکت تی ایکس ای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پراجکت تی ایکس ای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023