خرید ارز دیجیتال پروبینکس | فروش ارز دیجیتال Probinex | قیمت لحظه‌ای PBX

پروبینکس

PBX - Probinex
0.15089تتر
1.32%

قیمت پروبینکس

8,630.908تومان
(14,510)

حجم معاملات پروبینکس

14,875,782,837تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9,225.788تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,265.4تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پروبینکس

پروبینکس یک پلتفرم غیرمتمرکز است که قصد دارد فاصله میان ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات را بردارد. این پلتفرم با معرفی انواع ابزارها و محصولات مالی غیرمتمرکز، کاربران را از دنیای مالی سنتی بی نیاز می‌کند و راهکارهای تازه‌ای را پیش روی آنها قرار می‌دهد. اکوسیستم ارز دیجیتال Probinex از محصولات مختلف دیفای تشکیل شده است و تمام جنبه‌های بازارهای مالی را دربرمی‌گیرد. به عنوان مثال پلتفرم پرداختی این اکوسیستم pbxpay نام دارد و کاربران با استفاده از آن می‌توانند پرداخت‌هایی سریع و غیرمتمرکز داشته باشند. Earnio پلتفرم تریدینگ آن است که با استفاده از الگوریتمیک تریدینگ، کاربران می‌توانند به صورت اتوماتیک ترید کنند و از بازار سود کسب کنند. پروبینکس اکسچنج صرافی غیرمتمرکز آن است و امکان مدیریت دارایی و استیکینگ ارزهای دیجیتال نیز در این پلتفرم امکان‌پذیر است.

خرید پروبینکس

ارز دیجیتال پروبینکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پروبینکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پروبینکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پروبینکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پروبینکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پروبینکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پروبینکس

فروش پروبینکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پروبینکس، مقدار پروبینکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پروبینکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پروبینکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پروبینکس

خرید و فروش پروبینکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پروبینکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پروبینکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پروبینکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پروبینکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پروبینکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پروبینکس

برای ذخیره پروبینکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پروبینکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پروبینکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پروبینکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پروبینکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پروبینکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پروبینکس

قیمت پروبینکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پروبینکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پروبینکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پروبینکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پروبینکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پروبینکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پروبینکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پروبینکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پروبینکس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023