فروش پرایواپ نتورک | خرید ارز دیجیتال Privapp Network

پرایواپ نتورک

BPRIVA - Privapp Network
2.8992تتر
2.74%

قیمت پرایواپ نتورک

168,153تومان
(27,974)

حجم معاملات پرایواپ نتورک

46,745,413,635تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
176,175تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
162,603تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پرایواپ نتورک

پرایو اپ نتورک به کاربران خود امکان ساخت وب سایت و فروش سرویس‌ها و محصولات خود را به صورتی کاملا امن و با حفظ حریم خصوصی می‌دهد. Privapp Network به حریم خصوصی کاربران خود اهمیت زیادی می‌دهد و این مساله در ساخت محصولات کاربران نقش زیادی را ایفا می‌کند. درواقع بلاک چین و ارز دیجیتال Privapp Network هرچیزی که یک اکوسیستم غیرمتمرکز بلاک چینی نیاز دارد را در پلتفرم خود مهیا کرده است، با این تفاوت که حریم خصوصی افراد و کاربران در آن حفاظت شده است. توکن بومی این شبکه با نام BPRIVA معامله می‌شود و یک توکن کاربردی است که به رشد و توسعه شبکه کمک زیادی خواهد کرد. این توکن کاربردهای زیادی دارد و هم برای کاربران و هم برای توسعه‌دهندگان امکانات مختلفی را فراهم می‌آورد. توکن bPRIVA عرضه محدودی در بازار خواهد داشت و تنها ۱۰ میلیون توکن وارد بازار می‌شود. این توکن در ماه می سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن ۱.۱۲ دلار بوده است.

خرید پرایواپ نتورک

ارز دیجیتال پرایواپ نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پرایواپ نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پرایواپ نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پرایواپ نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پرایواپ نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پرایواپ نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پرایواپ نتورک

فروش پرایواپ نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پرایواپ نتورک، مقدار پرایواپ نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پرایواپ نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پرایواپ نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پرایواپ نتورک

خرید و فروش پرایواپ نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پرایواپ نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پرایواپ نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا پرایواپ نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پرایواپ نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پرایواپ نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پرایواپ نتورک

برای ذخیره پرایواپ نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پرایواپ نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پرایواپ نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پرایواپ نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پرایواپ نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پرایواپ نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پرایواپ نتورک

قیمت پرایواپ نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پرایواپ نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پرایواپ نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پرایواپ نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پرایواپ نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پرایواپ نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پرایواپ نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023