خرید و فروش ارز دیجیتال PRIMAL | قیمت لحظه‌ای پریمال

پریمال

PRIMAL - PRIMAL
0.000124تتر
4.48%

قیمت پریمال

7.2924تومان
(27,278)

حجم معاملات پریمال

967,813,564تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8.2718تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6.9856تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پریمال

ارز دیجیتال پریمال از ترکیب دو پلتفرم ارز دیجیتال معروف و موفق به وجود آمده است. PRIMAL استایل اپلیکیشن استپن را با ارز دیجیتال چیلیز ترکیب کرده است. استپن یک اپلیکیشن ارز دیجیتال است که کاربران خود را تشویق می‌کند تا سبک زندگی سالمی داشته باشند و برای این کار به آنها ارز دیجیتال پاداش می‌دهد. چیلیز نیز ارز دیجیتال مربوط به پلتفرم سوسیوس است که برای تیم‌های ورزشی توکن هواداری صادر می‌کند و با تیم‌های بزرگ ورزشی در لیگ‌های فوتبال و ... همکاری داشته است. از طریق اپلیکیشن ارز دیجیتال پریمال، ورزشکاران می‌توانند حلقه داخلی خود را به وجود بیاورند و برای خود توکن هواداری صادر کنند. از این طریق هواداران آنها را پشتیبانی می‌کنند و برای ورود به این حلقه داخلی باید توکن PRIMAL پرداخت کنند. این توکن دارای محدودیت عرضه ۵ میلیارد عددی است و در ماه نوامبر سال ۲۰۲۲ ICO  شده است. پریمال قصد دارد فضای ورزشی را غیرمتمرکز کند تا کاربران و طرفداران بتوانند بدون واسطه به ورزشکاران مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

خرید پریمال

ارز دیجیتال پریمال یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پریمال به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پریمال خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پریمال در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پریمال خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پریمال خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پریمال

فروش پریمال در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پریمال، مقدار پریمال مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پریمال در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پریمال در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پریمال

خرید و فروش پریمال در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پریمال خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پریمال به تتر، نیاز نیست که ابتدا پریمال خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پریمال خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پریمال بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پریمال

برای ذخیره پریمال، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پریمال شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پریمال مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پریمال است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پریمال نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پریمال خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پریمال

قیمت پریمال در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پریمال تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پریمال، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پریمال قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پریمال و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پریمال را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پریمال را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023