خرید سریع و نگهداری ارز دیجیتال پریما PRMX | فروش ارز دیجیتال Prema

پریما

PRMX - Prema
0.000001تتر
5.32%

قیمت پریما

0.076648تومان
(28,817)

حجم معاملات پریما

339,810,592تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.081316تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.074154تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پریما

پریما یک پلتفرم ان اف تی است که امکانات زیادی را در این حوزه به کاربران خود ارائه می‌کند. این پلتفرم دارای یک بازار خرید و فروش ان اف تی است که Prema X نام دارد و از کیف پول مخصوص به خود با نام پریما ولت استفاده می‌کند. پلتفرم ارز دیجیتال PREMA دنیای مجازی و متاورس را با دنیای واقعی و فیزیکی ترکیب می‌کند و پذیرش بیشتر وب ۳ و تکنولوژی بلاک چین را به کمک این دنیای تازه امکان پذیر می‌سازد. پریما قصد دارد تا صنایع را به دنیای وب ۳ متصب سازد و یک بازار کامل را برای کاربران خود مهیا کند. این بازار مانند سایت آمازون یا اپل استور، تمام تمکانات مورد نظر افراد را در اختیار آنها قرار خواهد داد. هدف اصلی پلتفرم پریما استفاده از تکنولوژی خود برای ترید کردن و معامله دارایی‌های فیزیکی و غیرفیزیکی از طریق ان اف تی است تا همه بتوانند بدون محدودیت به معامله دارایی‌های مختلف بپردازند. توکن بومی این پلتفرم توکن PREMA نام دارد و با توکن‌های اتریومی سازگار است این توکن دارای سقف عرضه ۱۰۰ میلیارد عددی است.

خرید پریما

ارز دیجیتال پریما یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پریما به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پریما خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پریما در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پریما خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پریما خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پریما

فروش پریما در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پریما، مقدار پریما مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پریما در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پریما در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پریما

خرید و فروش پریما در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پریما خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پریما به تتر، نیاز نیست که ابتدا پریما خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پریما خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پریما بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پریما

برای ذخیره پریما، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پریما شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پریما مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پریما است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پریما نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پریما خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پریما

قیمت پریما در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پریما تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پریما، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پریما قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پریما و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پریما را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پریما را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023