خرید پاور لجر | فروش Power Ledger | قیمت POWR

پاورلجر

POWR - PowerLedger
0.1959تتر
2.94%

قیمت پاورلجر

11,244تومان
(29,970)

حجم معاملات پاورلجر

5,770,750,647تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,296تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10,923تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاورلجر

پاور لجر (POWR) یک ارز دیجیتال استرالیایی مبتنی بر بلاکچین و یک پلتفرم تجارت انرژی است که امکان خرید و فروش غیرمتمرکز انرژی‌های تجدیدپذیر را فراهم می‌کند. این پلتفرم دسترسی مصرف کنندگان را به انواع بازارهای انرژی در سرتاسر جهان فراهم می‌کند و یک پلتفرم مقیاس پذیر برای زیرساخت‌ها و مقررات انرژی مختلف است. این بازار بر اساس یک اکوسیستم دو توکنی است که بر روی دو لایه بلاکچین، POWR و Sparkz کار می‌کند. توکن‌های POWR به مصرف‌کنندگان و میزبان‌ها اجازه می‌دهند تا با اکوسیستم ارتباط برقرار کنند و از طریق فناوری Smart Bond محافظت می‌شوند. توکن‌های POWR را می‌توان به توکن‌های Sparkz تبدیل کرد که می‌توان از آن برای معاملات با سرعت بالا در بازار بورس انرژی استفاده کرد

ارز دیجیتال پاور لجر Powerledger 

 

ارز دیجیتال پاور لجر Powerledger  با نماد POWR رمز ارز بومی یک شرکت تکنولوژی است که با هدف ایجاد آینده‌ای پایدار برای انسان‌ها، نرم‌افزارهایی برای ایجاد بازارهای انرژی توزیع شده و غیر متمرکز طراحی می‌کند. این شرکت یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین ساخته است که ردیابی و مبادله انرژی، خدمات انعطاف‌پذیر و کالاهای دوستدار محیط زیست را توسعه می‌دهد. پاور لجر انرژی تجدیدپذیر و تکنولوژی بلاک چین را با هم ترکیب می‌کند تا یک شبکه انرژی کاملاْ ‌مدرن و بازار-محور ایجاد کند، جایگزین‌های انرژی ارزان‌تر و پایدارتری ارائه دهد و به مصرف‌کنندگان در مورد انرژی مصرفی آنها حق انتخاب بدهد.

رمز ارز پاور POWR یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 است که در اواخر سال ۲۰۱۷ وارد بازار شد. اقتصاد توکنی ارز دیجیتال پاور POWR ضدتورمی است و سقف عرضه آن به یک میلیارد کوین محدود شده است. دسترسی به پلتفرم پاورلجر نیازمند ارز دیجیتال POWR است؛ در واقع این رمز ارز به عنوان مجوزی برای بیزینس‌ها عمل می‌کند. بیزینس‌های مشتری پاورلجر شامل تاسیسات عمومی، اپراتورهای انرژی تجدیدپذیر و شرکت‌های متعهد به مصرف انرژی تجدیدپذیر هستند. بلاک چین اثبات سهام پاورلجر قادر است ۵۰ هزار تراکنش در ثانیه را پردازش کند. با استیک ارز دیجیتال پاور Powerledger، کاربران می‌توانند علاوه بر مشارکت در شبکه انرژی تجدیدپذیر، پاداش بگیرند. 

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال POWR

 

ارز دیجیتال پاور لجر POWR پس از ورود به بازار در نوامبر ۲۰۱۷، روندی صعودی در پیش گرفت و ظرف سه هفته از ۰.۰۵۶ دلار به ۱.۷۹ دلار رسید که بالاترین قیمت ثبت شده برای آن است. با این حال، قیمت رمز ارز   POWR در ماه‌های بعدی اصلاح شد و در اواخر سال ۲۰۱۸ روی ۰.۰۶۴ دلار تثبت شد. ارز دیجیتال POWR تا سال ۲۰۲۱ با چند نوسان کوچک در همین محدوده قیمتی باقی ماند. پاور سپس یک بار تا قیمت ۰.۶۴ دلار و یک بار تا قیمت ۰.۷۹ دلار رشد داشت اما نتوانست اوج قیمتی خود را تکرار کند. پس از آن، قیمت پاور لجر دوباره اصلاح شد و بیشتر سال ۲۰۲۲ را در محدوده قیمتی ۰.۱۰ تا ۰.۲۰ دلار سپری کرد.

خرید پاورلجر

ارز دیجیتال پاورلجر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاورلجر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاورلجر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاورلجر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاورلجر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاورلجر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاورلجر

فروش پاورلجر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاورلجر، مقدار پاورلجر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاورلجر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاورلجر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاورلجر

خرید و فروش پاورلجر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاورلجر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاورلجر به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاورلجر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاورلجر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاورلجر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاورلجر

برای ذخیره پاورلجر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاورلجر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاورلجر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاورلجر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاورلجر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاورلجر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاورلجر

قیمت پاورلجر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاورلجر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاورلجر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاورلجر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاورلجر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاورلجر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاورلجر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری POWR کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا پاور لجر (POWR) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، پاور لجر (POWR) بخرید.

زمان دریافت پاور لجر (POWR) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال پاور لجر (POWR) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، پاور لجر (POWR) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز پاور لجر (POWR) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت پاور لجر (POWR) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت پاور لجر (POWR) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت پاور لجر (POWR) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023