قیمت مناسب و خرید سریع پاور پول CVP | فروش ارز دیجیتال Power Pool

پاور پول

CVP - Power Pool
0.467تتر
1.45%

قیمت پاور پول

26,478تومان
(19,987)

حجم معاملات پاور پول

1,980,050,924تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
26,807تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
25,526تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاور پول

ارز دیجیتال CVP توکن بومی پروتکل پاور پول است که روی افزایش قدرت و ارزش توکن‌های حاکمیتی تمرکز دارد. پاورپول متوجه شده است که بسیاری از پروژه‌ها توکن‌های حاکمیتی را ارائه می‌کنند که ارزشی به جز استیک ندارند. در عین حال، حاکمیت بسیاری از پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز توسط چند نهنگ کنترل می‌شود و نقشی برای سرمایه‌گذاران خرده‌فروش باقی نمی‌گذارد. پروتکل PowerPool از طریق ارز دیجیتال CVP، این مشکلات را برطرف می‌کند و استراتژی‌های پیچیده‌تری را برای سرمایه ‌گذاری ارزهای حاکمیتی فراهم می‌کند. این پلتفرم به هولدرهای ارزهای حاکمیتی اجازه می‌دهد با توکن‌های خود تامین نقدینگی کنند، وام بدهند، وام بگیرند و از این طریق سود کسب کنند. از طریق Power DAO، استیک کنندگان ارزهای حاکمیتی می‌توانند به طور جمعی پروژه‌های زیرمجموعه را مدیریت کنند، روی آینده آنها تاثیر بگذارند و در عین حال از درآمد دارایی استیک شده خود سود ببرند. محصول اصلی پاور پول PowerIndex نام دارد که به هولدرهای ارزهای حاکمیتی اجازه می‌دهد توکن‌های خود را در این استخر قرار دهند و حق حاکمیتی خود را به هولدرهای ارز دیجیتال cvp و هولدرهای LP token استخر مذکور واگذار کنند. کاربران در مقابل این کار از  کارمزدهای استخر تامین نقدینگی ارز دیجیتال CVP پاداش می‌گیرند. ارز دیجیتال CVP یک توکن ضد تورمی با سقف عرضه ۱۰۰ میلیون کوین است که روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است.

 

خرید پاور پول

ارز دیجیتال پاور پول یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاور پول به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاور پول خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاور پول در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاور پول خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاور پول خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاور پول

فروش پاور پول در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاور پول، مقدار پاور پول مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاور پول در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاور پول در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاور پول

خرید و فروش پاور پول در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاور پول خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاور پول به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاور پول خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاور پول خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاور پول بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاور پول

برای ذخیره پاور پول، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاور پول شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاور پول مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاور پول است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاور پول نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاور پول خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاور پول

قیمت پاور پول در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاور پول تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاور پول، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاور پول قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاور پول و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاور پول را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاور پول را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری CVP کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز CVP را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا CVP بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، CVP بخرید.

رمز ارزهای مشابه پاور پول

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پاور پول دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023