خرید ارز دیجیتال پاپولوس | فروش ارز دیجیتال Populous | قیمت لحظه‌ای PPT

پاپولوس

PPT - Populous
0.14762تتر
4.01%

قیمت پاپولوس

8,311.006تومان
(25,312)

حجم معاملات پاپولوس

1,307,802,834تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,553.659تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,323.504تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاپولوس

پاپولوس یک پلتفرم بلاک چینی است که راه‌حل‌های پرداختی و نقدینگی برای کسب و کارها فراهم می‌کند. این پلتفرم در سال ۲۰۱۷ لانچ شده است و به کسب و کارها امکان می‌دهد تا به صورت فرد به فرد با هم معامله کنند یا نقل و انتقالات مالی داشته باشند. Populous برای افزایش نقدینگی به کسب و کارها امکان می‌دهد تا استخرهای نقدینگی خود را به کمک قراردادهای هوشمند به اشتراک بگذارند. چیزی که پلتفرم ارز دیجیتال Populous را از دیگران متمایز می‌کند ارائه راه‌حل‌های نقدینگی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است. توکن بومی این پلتفرم با نماد PPTدر بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و محدودیت عرضه ۵۳ میلیون عددی دارد. ۳۲.۴ درصد از کل عرضه این توکن به بنیانگذاران ارز دیجیتال پاپولوس اختصاص دارد و ۶۷ درصد مابقی آن نیز به سرمایه‌گذاران داده می‌شود.

خرید پاپولوس

ارز دیجیتال پاپولوس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاپولوس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاپولوس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاپولوس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاپولوس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاپولوس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاپولوس

فروش پاپولوس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاپولوس، مقدار پاپولوس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاپولوس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاپولوس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاپولوس

خرید و فروش پاپولوس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاپولوس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاپولوس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاپولوس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاپولوس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاپولوس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاپولوس

برای ذخیره پاپولوس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاپولوس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاپولوس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاپولوس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاپولوس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاپولوس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاپولوس

قیمت پاپولوس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاپولوس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاپولوس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاپولوس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاپولوس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاپولوس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاپولوس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023