خرید و فروش لحظه‌ای POPCOIN | قیمت لحظه‌ای پاپ کوین | نگهداری رایگان POPCOIN

پاپ کوین

POPCOIN - POPCOIN
0تتر
6.472%

قیمت پاپ کوین

0.016831تومان
(26,165)

حجم معاملات پاپ کوین

84,760,123تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.019074تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.013294تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاپ کوین

ارز دیجیتال پاپ کوین POPCOIN یا POP توکن بومی یک بازی درآمدزا از نوع «بازی کن، جایزه بگیر» است. پاپ کوین با کمک NFTها و ارز دیجیتال پاپ pop به بازیکنان اجازه می‌دهد در رویدادهای مختلف مشارکت کنند و مهم‌تر از همه کسب درآمد کنند. تیم سازنده پاپ کوین می‌گوید اولویت اصلی پروژه این است که به کسب درآمد توسط بازیکنان کمک کند. هولدرهای NFTها می‌توانند از کاراکترهای خود در بازی استفاده کنند و پاداش‌هایی از جمله ارز دیجیتال پاپ pop را به دست بیاورند. کاربردهای ارز دیجیتال pop شامل پاداش‌های هفتگی به بازیکنان در مقابل بازی و خرید و فروش NFTها است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال popcoin در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدودا ۰.۰۰۳ دلار بود. مجموع عرضه پاپ کوین POP نیز به یک تریلیون توکن محدود شده است.

خرید پاپ کوین

ارز دیجیتال پاپ کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاپ کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاپ کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاپ کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاپ کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاپ کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاپ کوین

فروش پاپ کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاپ کوین، مقدار پاپ کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاپ کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاپ کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاپ کوین

خرید و فروش پاپ کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاپ کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاپ کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاپ کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاپ کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاپ کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاپ کوین

برای ذخیره پاپ کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاپ کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاپ کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاپ کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاپ کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاپ کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاپ کوین

قیمت پاپ کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاپ کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاپ کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاپ کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاپ کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاپ کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاپ کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023