قیمت لحظه‌ای پالی چین مانسترز  PMON | خرید و فروش ارز دیجیتال Polychain Monsters

پالی چین مانسترز

PMON - Polychain Monsters
0.387تتر
2.149%

قیمت خرید پالی چین مانسترز

قیمت فروش پالی چین مانسترز

20,162تومان
19,969تومان
(5,081)

حجم معاملات پالی چین مانسترز

2,170,579,264تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
20,657تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
19,943تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پالی چین مانسترز

PMON با نماد PMON یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید پالی چین مانسترز

ارز دیجیتال پالی چین مانسترز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پالی چین مانسترز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پالی چین مانسترز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پالی چین مانسترز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پالی چین مانسترز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پالی چین مانسترز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پالی چین مانسترز

فروش پالی چین مانسترز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پالی چین مانسترز، مقدار پالی چین مانسترز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پالی چین مانسترز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پالی چین مانسترز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پالی چین مانسترز

خرید و فروش پالی چین مانسترز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پالی چین مانسترز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پالی چین مانسترز به تتر، نیاز نیست که ابتدا پالی چین مانسترز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پالی چین مانسترز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پالی چین مانسترز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پالی چین مانسترز

برای ذخیره پالی چین مانسترز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پالی چین مانسترز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پالی چین مانسترز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پالی چین مانسترز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پالی چین مانسترز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پالی چین مانسترز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پالی چین مانسترز

قیمت پالی چین مانسترز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پالی چین مانسترز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پالی چین مانسترز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پالی چین مانسترز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پالی چین مانسترز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پالی چین مانسترز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پالی چین مانسترز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پالی چین مانسترز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پالی چین مانسترز دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023