خرید پولکا استارتر | فروش ارز دیجیتال Polkastarter و قیمت لحظه ای

پولکا استارتر

POLS - Polkastarter
0.7086تتر
0.18%

قیمت پولکا استارتر

39,965تومان
(27,069)

حجم معاملات پولکا استارتر

798,023,095تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
40,461تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
39,220تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پولکا استارتر

پولکا استارتر Polkastarter با نماد POLS ارز دیجیتال بومی یک پلتفرم غیر متمرکز تامین سرمایه است که به پروژه‌های وب ۳ اجازه می‌دهد استخرهای توکن چند زنجیره‌ای را راه‌اندازی کنند. آنها از طریق این استخرها می‌توانند برای پروژه خود جذب سرمایه کنند و در همین حال جامعه کاربران خود را گسترش دهند. این پلتفرم سرمایه‌گذاران را قادر می‌سازد تا به عرضه اولیه صرافی غیرمتمرکز (IDO)، ان اف تی و گمینگ در فضای وب ۳ دسترسی داشته باشند. از طریق پولکا استارتر کاربران نیز می‌توانند بدون ریسک سرمایه‌گذاری کنند، زیرا مبادله‌ها به طور خودکار توسط قراردادهای هوشمند اجرا می‌شوند. سایر ویژگی‌های کلیدی این پلتفرم شامل قابلیت‌های ضد کلاهبرداری و قابلیت احراز هویت (KYC) است.

ارز دیجیتال پولکا استارتر Polkastarter 

 

رمز ارز POLS ارز بومی پلتفرم پولکا استارتر است. این ارز دیجیتال که در سال ۲۰۲۰ عرضه شد، یک ارز تورمی است و سقف عرضه ندارد. کاربرد اصلی رمز ارز پولکا استارتر POLS دسترسی به استخرهای نقدینگی است. پروژه‌ها از ارز دیجیتالPolkastarter  برای اولویت‌بندی دسترسی دادن به هولدرهای  POLS استفاده می‌کنند. کاربرانی که ارز دیجیتال پولکا استارتر POLS بیشتری استیک کنند، دسترسی بیشتری می‌گیرند. محصول اصلی پولکا استارتر قرارداد هوشمند مبادله ثابت آن است. این قرارداد به پروژه‌ها اجازه می‌دهد استخرهای نقدینگی را راه‌اندازی کنند که در آنها سفارش‌ها با قیمت ثابت اجرا می‌شوند. در نتیجه، ریسک این کار را برای سرمایه‌گذاران خرد کاهش می‌دهند.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال POLS

 

رمز ارز پولکا استارتر POLS در اکتبر ۲۰۲۰ با قیمت ۰.۲۹ دلار وارد بازار ارزهای رمزنگاری شد. از اواخر ۲۰۲۰ قیمت ارز دیجیتال POLS شروع به رشد کرد و در ۱۷ ژانویه ۲۰۲۱ به قیمت ۶.۴۵ دلار رسید که بالاترین قیمت ثبت شده برای پولکا استارتر است. رمز ارز POLS پس از یک دوره افت قیمت که تا ماه جولای ادامه داشت، دوباره روندی صعودی را در پیش گرفت و از کف قیمتی ۰.۹۰ دلار تا ۴ دلار صعود کرد. از اواخر ۲۰۲۱، مجددا قیمت ارز دیجیتال پولکا استارتر POLS اصلاح شد و در سال ۲۰۲۲ تا کف قیمتی ۰.۴۰ دلار سقوط کرد.

خرید پولکا استارتر

ارز دیجیتال پولکا استارتر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پولکا استارتر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پولکا استارتر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پولکا استارتر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پولکا استارتر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پولکا استارتر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پولکا استارتر

فروش پولکا استارتر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پولکا استارتر، مقدار پولکا استارتر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پولکا استارتر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پولکا استارتر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پولکا استارتر

خرید و فروش پولکا استارتر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پولکا استارتر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پولکا استارتر به تتر، نیاز نیست که ابتدا پولکا استارتر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پولکا استارتر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پولکا استارتر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پولکا استارتر

برای ذخیره پولکا استارتر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پولکا استارتر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پولکا استارتر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پولکا استارتر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پولکا استارتر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پولکا استارتر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پولکا استارتر

قیمت پولکا استارتر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پولکا استارتر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پولکا استارتر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پولکا استارتر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پولکا استارتر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پولکا استارتر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پولکا استارتر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری POLS کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز POLS را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا POLS بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، POLS بخرید.

رمز ارزهای مشابه پولکا استارتر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پولکا استارتر دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023