خرید POKT POKT | فروش ارز دیجیتال POKT به همراه قیمت لحظه‌ای

پاکِت نتورک

POKT - Pocket Network
0.09384تتر
2.75%

قیمت پاکِت نتورک

5,414.568تومان
(25,857)

حجم معاملات پاکِت نتورک

1,358,907,281تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,589.399تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,370.716تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاکِت نتورک

ارز دیجیتال پاکت نتورک یک پلتفرم داده غیرمتمرکز و بلاک چینی است. پروتکل Pocket Network به گونه‌ای ساخته شده است که می‌تواند به هر بلاک چینی متصل شود و داده‌های مورد نیاز برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز وب ۳ را فراهم می‌کند. پلتفرم ارز دیجیتال Pocket Network از کاملا از نظر هزینه به صرفه است و می‌تواند داده‌های مورد نیاز را در مقیاسی بزرگ در اختیار کاربران خود قرار دهد. ارز دیجیتال پاکت نتورک به عنوان یک لایه میانی کار می‌کند و بیش از ۵۰ بلاک چین را به اپلیکیشن‌های خود متصل می‌کند و داده‌های زنجیره‌ای را برای آنها فراهم می‌کند. شبکه Pocket Network روی یک مکانیزم اثبات سهام اجرا می‌شود که مقیاس‌پذیری و پایداری بالایی را برای داده‌های اپلیکیشن‌ها فراهم می‌سازد. توکن بومی شبکه Pocket Network، توکن POKT نام دارد که در ابتدای سال ۲۰۲۲ وارد بازار شده است. قیمت اولیه Pocket Network ۲.۳ دلار بود و سقف عرضه مشخصی ندارد.

خرید پاکِت نتورک

ارز دیجیتال پاکِت نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاکِت نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاکِت نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاکِت نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاکِت نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاکِت نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاکِت نتورک

فروش پاکِت نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاکِت نتورک، مقدار پاکِت نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاکِت نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاکِت نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاکِت نتورک

خرید و فروش پاکِت نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاکِت نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاکِت نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاکِت نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاکِت نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاکِت نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاکِت نتورک

برای ذخیره پاکِت نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاکِت نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاکِت نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاکِت نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاکِت نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاکِت نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاکِت نتورک

قیمت پاکِت نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاکِت نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاکِت نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاکِت نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاکِت نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاکِت نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاکِت نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023