قیمت  PLUG | فروش و خرید پلاگ توکن | نگهداری رایگان ارز دیجیتال PlugToken

پلاگ توکن

PLUG - PlugToken
0.000667تتر
14.911%

قیمت خرید پلاگ توکن

قیمت فروش پلاگ توکن

32.9967تومان
32.6634تومان
(11,438)

حجم معاملات پلاگ توکن

1,411,266,124تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
33.65505تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
28.71495تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پلاگ توکن

پلاگ یک شبکه مولتی چین از دارایی‌های مختلف دیجیتالی است. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد تا هر دارایی را در دیفای مورد معامله قرار دهند. PLUG برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ وارد بازار شد و به شبکه‌ها غیرمتمرکز امکان داد تا بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند و به هم متصل شوند. بلاک چین PLUG از مکانیزم اثبات سهام استفاده می‌کند. توکن بومی آن توکن PLUG نام دارد و عرضه کل آن ۱۰ میلیارد عدد است. هولدرهای این توکن می‌توانند در حاکمیت شبکه شرکت کنند و به صرافی‌های مختلف، مدیران دارایی و استیکینگ فارم‌های مختلفی متصل شوند. ارز دیجیتال پلاگ قصد دارد مشکلات بلاک چین را از طرق زیر حل کند:
- با معرفی کردن راه‌حل‌های جدیدی برای افزایش نقدینگی بلاک چین‌های مختلف

  • کاهش پیچیدگی برای دارایی‌ها و قراردادهای هوشمند و افزایش توجه به دارایی‌های مولتی چین
  • افزایش امنیت اکوسیستم دیفای برای کسانی که تازه وارد آن می‌شوند، تا بتوانند از سرویس‌های مختلفی مانند وام‌دهی، استقراض، اوراق قرضه و ... استفاده کنند.

 

خرید پلاگ توکن

ارز دیجیتال پلاگ توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پلاگ توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پلاگ توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پلاگ توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پلاگ توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پلاگ توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پلاگ توکن

فروش پلاگ توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پلاگ توکن، مقدار پلاگ توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پلاگ توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پلاگ توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پلاگ توکن

خرید و فروش پلاگ توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پلاگ توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پلاگ توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا پلاگ توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پلاگ توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پلاگ توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پلاگ توکن

برای ذخیره پلاگ توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پلاگ توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پلاگ توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پلاگ توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پلاگ توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پلاگ توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پلاگ توکن

قیمت پلاگ توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پلاگ توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پلاگ توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پلاگ توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پلاگ توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پلاگ توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پلاگ توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023