فروش و خرید PLCUC | قیمت ارز دیجیتال پی ال سی اولتیما کلاسیک PLC Ultima Classic

پی ال سی اولتیما کلاسیک

PLCUC - PLC Ultima Classic
200تتر
4.82%

قیمت پی ال سی اولتیما کلاسیک

13,360,000تومان
(23,841)

حجم معاملات پی ال سی اولتیما کلاسیک

771,024,304تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14,696,000تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,016,000تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پی ال سی اولتیما کلاسیک

PLCUC با نماد PLCUC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید پی ال سی اولتیما کلاسیک

ارز دیجیتال پی ال سی اولتیما کلاسیک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پی ال سی اولتیما کلاسیک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پی ال سی اولتیما کلاسیک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پی ال سی اولتیما کلاسیک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پی ال سی اولتیما کلاسیک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پی ال سی اولتیما کلاسیک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پی ال سی اولتیما کلاسیک

فروش پی ال سی اولتیما کلاسیک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پی ال سی اولتیما کلاسیک، مقدار پی ال سی اولتیما کلاسیک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پی ال سی اولتیما کلاسیک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پی ال سی اولتیما کلاسیک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پی ال سی اولتیما کلاسیک

خرید و فروش پی ال سی اولتیما کلاسیک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پی ال سی اولتیما کلاسیک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پی ال سی اولتیما کلاسیک به تتر، نیاز نیست که ابتدا پی ال سی اولتیما کلاسیک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پی ال سی اولتیما کلاسیک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پی ال سی اولتیما کلاسیک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پی ال سی اولتیما کلاسیک

برای ذخیره پی ال سی اولتیما کلاسیک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پی ال سی اولتیما کلاسیک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پی ال سی اولتیما کلاسیک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پی ال سی اولتیما کلاسیک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پی ال سی اولتیما کلاسیک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پی ال سی اولتیما کلاسیک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پی ال سی اولتیما کلاسیک

قیمت پی ال سی اولتیما کلاسیک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پی ال سی اولتیما کلاسیک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پی ال سی اولتیما کلاسیک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پی ال سی اولتیما کلاسیک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پی ال سی اولتیما کلاسیک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پی ال سی اولتیما کلاسیک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پی ال سی اولتیما کلاسیک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023