خرید ارز دیجیتال PlanetWatch | فروش ارز دیجیتال پلنت واچ | قیمت لحظه‌ای PLANETS

پلنت واچ

PLANETS - PlanetWatch
0.000649تتر
2.3%

قیمت پلنت واچ

37.2526تومان
(28,311)

حجم معاملات پلنت واچ

161,201,436تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
43.7101تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
33.33218تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پلنت واچ

ارز دیجیتال PLANETS توکن بومی پلتفرمی به نام PlanetWatch است که نظارت بر کیفیت هوا را غیر متمرکز کرده و آن را به یک گیم تبدیل می‌کند تا به سازمان‌ها کمک کند داده‌های دقیقی برای مبارزه با آلودگی هوا داشته باشند. این پلتفرم می‌خواهد آگاهی در مورد آلودگی هوا را از طریق ارائه سنسورهای ویژه و مجوز نصب آنها در میان تعداد زیادی از مردم افزایش دهد. از ارز دیجیتال پلنتس planets نیز به عنوان مشوق اقتصادی استفاده خواهد شد. کاربرانی که این سنسورها را دارند آنها را از طریق اپلیکشن موبایل یا وبسایت به شبکه پلنت واچ متصل می‌کنند. آنها در مقابل ارسال داده از طریق این سنسورها،‌ ارزدیجیتال planets را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. به عبارت دیگر، کاربران در مقابل کمک کردن به پلنت واچر برای ردیابی نقاط آلوده و محافظت از سلامت همگان، با ارز دیجیتال PLANETS پاداش می‌گیرند. همچنین این پلتفرم قصد دارد هر سنسور پلنت واچ را به یک NFT متصل کند. قیمت خرید و فروش planets در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدودا ۰.۲۳ دلار بود. ارز دیجیتال پلنتس planets با استاندارد شبکه آلگوراند (ALGO) ساخته شده است و مجموع عرضه آن ۴,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن است.

خرید پلنت واچ

ارز دیجیتال پلنت واچ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پلنت واچ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پلنت واچ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پلنت واچ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پلنت واچ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پلنت واچ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پلنت واچ

فروش پلنت واچ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پلنت واچ، مقدار پلنت واچ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پلنت واچ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پلنت واچ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پلنت واچ

خرید و فروش پلنت واچ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پلنت واچ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پلنت واچ به تتر، نیاز نیست که ابتدا پلنت واچ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پلنت واچ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پلنت واچ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پلنت واچ

برای ذخیره پلنت واچ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پلنت واچ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پلنت واچ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پلنت واچ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پلنت واچ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پلنت واچ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پلنت واچ

قیمت پلنت واچ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پلنت واچ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پلنت واچ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پلنت واچ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پلنت واچ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پلنت واچ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پلنت واچ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023