خرید PLANET، فروش ارز دیجیتال پلنت به همراه قیمت لحظه‌ای

پلنت

PLANET - PLANET
0.000031تتر
33.22%

قیمت پلنت

1.751208تومان
(17,390)

حجم معاملات پلنت

82,873,245,897تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.773488تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.276644تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پلنت

ارز پلنت با نماد PLANET توکن بومی پلتفرمی است که از بلاکچین برای حل چالش‌های مهم جهانی استفاده می‌کند. جنبش «به پلنت (سیاره) بپیوندید» متعهد به حل چالش‌های جهانی هستند. پلنت از وب۲ و وب۳ برای ایجاد جامعه‌ای از فعالان زیست محیطی استفاده می‌کند. 

خرید پلنت

ارز دیجیتال پلنت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پلنت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پلنت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پلنت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پلنت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پلنت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پلنت

فروش پلنت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پلنت، مقدار پلنت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پلنت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پلنت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پلنت

خرید و فروش پلنت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پلنت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پلنت به تتر، نیاز نیست که ابتدا پلنت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پلنت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پلنت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پلنت

برای ذخیره پلنت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پلنت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پلنت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پلنت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پلنت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پلنت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پلنت

قیمت پلنت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پلنت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پلنت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پلنت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پلنت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پلنت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پلنت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023