قیمت لحظه‌ای و خرید PixelVerse | فروش ارز دیجیتال پیکسل ورس

پیکسل ورس

PIXEL - PixelVerse
0.000398تتر
4.185%

قیمت خرید پیکسل ورس

قیمت فروش پیکسل ورس

20.79126تومان
20.59211تومان
(4,837)

حجم معاملات پیکسل ورس

1,723,515تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
20.79126تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
19.95606تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پیکسل ورس

PIXEL با نماد PIXEL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید پیکسل ورس

ارز دیجیتال پیکسل ورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پیکسل ورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پیکسل ورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پیکسل ورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پیکسل ورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پیکسل ورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پیکسل ورس

فروش پیکسل ورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پیکسل ورس، مقدار پیکسل ورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پیکسل ورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پیکسل ورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پیکسل ورس

خرید و فروش پیکسل ورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پیکسل ورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پیکسل ورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پیکسل ورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پیکسل ورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پیکسل ورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پیکسل ورس

برای ذخیره پیکسل ورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پیکسل ورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پیکسل ورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پیکسل ورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پیکسل ورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پیکسل ورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پیکسل ورس

قیمت پیکسل ورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پیکسل ورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پیکسل ورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پیکسل ورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پیکسل ورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پیکسل ورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پیکسل ورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023