خرید ارز دیجیتال کلاب | فروش ارز دیجیتال پیکسل کانواس | قیمت لحظه‌ای Pixel Canvas

پیکسل کانواس

CLUB - Pixel Canvas
0.011تتر
265.93%

قیمت پیکسل کانواس

618.2تومان
(13,036)

حجم معاملات پیکسل کانواس

2,981,393,690تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
668.78تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
168.9372تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پیکسل کانواس

طراحی سایت و برندینگ در حال حاضر ساده شده و پلتفرم‌های مختلفی به کاربران امکان می‌دهند تا به صورت ساده و بدون پیچیدگی سایت خود را طراحی کرده و برند خود را توسعه دهند. این پلتفرم‌ها امکانات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند و هزینه کمی بابت خدمات خود از کاربران دریافت می‌کنند. پلتفرم پیکسل کانواس اولین پلتفرم غیرمتمرکز در این حوزه است که این سرویس‌ها را به سطح تازه‌ای رسانده و به کاربران امکان می‌دهد تا برند خود را به صورتی جذاب و سه بعدی طراحی کرده و توسعه دهند. غلاوه بر این آنها می‌توانند از داشبورد طراحی ۳ بعدی، منابع و موتور رندینگ ابری و دیگر خدمات استفاده کنند. توکن بومی پلتفرم پیکسل کانواس توکن کلاب است که با نماد CLUB در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. 

خرید پیکسل کانواس

ارز دیجیتال پیکسل کانواس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پیکسل کانواس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پیکسل کانواس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پیکسل کانواس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پیکسل کانواس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پیکسل کانواس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پیکسل کانواس

فروش پیکسل کانواس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پیکسل کانواس، مقدار پیکسل کانواس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پیکسل کانواس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پیکسل کانواس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پیکسل کانواس

خرید و فروش پیکسل کانواس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پیکسل کانواس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پیکسل کانواس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پیکسل کانواس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پیکسل کانواس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پیکسل کانواس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پیکسل کانواس

برای ذخیره پیکسل کانواس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پیکسل کانواس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پیکسل کانواس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پیکسل کانواس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پیکسل کانواس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پیکسل کانواس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پیکسل کانواس

قیمت پیکسل کانواس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پیکسل کانواس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پیکسل کانواس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پیکسل کانواس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پیکسل کانواس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پیکسل کانواس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پیکسل کانواس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پیکسل کانواس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پیکسل کانواس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023