خرید پایرت چین ARRR | فروش ارز دیجیتال Pirate Chain به همراه قیمت لحظه‌ای

پایرت چین

ARRR - Pirate Chain
0تتر
0%

قیمت پایرت چین

0تومان
(2,869)

حجم معاملات پایرت چین

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پایرت چین

بررسی Pirate Chain (ARRR)

معرفی Pirate Chain (ARRR): Pirate Chain (با نماد ARRR) یک ارز دیجیتال واقعی است که اهمیت زیادی به حفظ حریم خصوصی مالی می‌دهد. ARRR یک ارز دیجیتال 100% خصوصی است که از پروتکل‌های حفظ حریم خصوصی استفاده می‌کند که توسط فعالیت‌های دیگر کاربران در شبکه قابل نفوذ نیستند. تعداد کل ARRR های در گردش نزدیک به 200 میلیون واحد خواهد بود.

ویژگی‌ها و مزایای Pirate Chain:

 1. حفظ حریم خصوصی کامل:

  • Pirate Chain از یک پروتکل حریم خصوصی استفاده می‌کند که تمام تراکنش‌ها را به صورت کامل پنهان می‌کند. این پروتکل باعث می‌شود که هیچ‌کس نتواند تراکنش‌های ARRR را ردیابی یا تحلیل کند.
 2. استفاده از پروتکل‌های پیشرفته:

  • ARRR از پروتکل ZK-Snarks (Zero-Knowledge Succinct Non-Interactive Argument of Knowledge) استفاده می‌کند که یکی از پیشرفته‌ترین و امن‌ترین روش‌ها برای حفظ حریم خصوصی در تراکنش‌های بلاکچین است.
 3. غیرقابل نفوذ:

  • پروتکل حریم خصوصی Pirate Chain به گونه‌ای طراحی شده است که فعالیت‌های دیگر کاربران شبکه نمی‌توانند به هیچ وجه بر حریم خصوصی تراکنش‌های شما تأثیر بگذارند.
 4. عرضه محدود:

  • تعداد کل ARRR های در گردش به 200 میلیون واحد محدود می‌شود، که این امر به مدیریت تورم و افزایش ارزش بالقوه آن کمک می‌کند.

Pirate Chain با ارائه یک ارز دیجیتال 100% خصوصی و استفاده از پروتکل‌های پیشرفته حریم خصوصی، به یکی از گزینه‌های محبوب برای کاربرانی که به حفظ حریم خصوصی مالی اهمیت می‌دهند، تبدیل شده است. این پلتفرم با محدود کردن عرضه و ارائه امنیت بالا، به کاربران امکان می‌دهد تا با اطمینان بیشتر در دنیای ارزهای دیجیتال فعالیت کنند.

خرید پایرت چین

ارز دیجیتال پایرت چین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پایرت چین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پایرت چین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پایرت چین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پایرت چین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پایرت چین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پایرت چین

فروش پایرت چین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پایرت چین، مقدار پایرت چین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پایرت چین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پایرت چین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پایرت چین

خرید و فروش پایرت چین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پایرت چین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پایرت چین به تتر، نیاز نیست که ابتدا پایرت چین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پایرت چین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پایرت چین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پایرت چین

برای ذخیره پایرت چین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پایرت چین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پایرت چین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پایرت چین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پایرت چین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پایرت چین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پایرت چین

قیمت پایرت چین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پایرت چین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پایرت چین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پایرت چین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پایرت چین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پایرت چین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پایرت چین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023