خرید پیپ PIP | فروش ارز دیجیتال PIP به همراه قیمت لحظه‌ای

پیپ

PIP - PIP
0.1113تتر
22.442%

قیمت پیپ

5,576.13تومان
(6,996)

حجم معاملات پیپ

2,630,255,309تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,742.462تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,510.503تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پیپ

پیپ با نماد PIP یک شرکت پرداخت Web3 با ماموریت تسریع در آینده اجتناب ناپذیر پرداخت های خرد جهانی است. PIP خدمات پرداخت نوآورانه‌ای را با تمرکز بر افراد ایجاد می کند. PIP توسط شرکت‌های بزرگ ارز دیجیتال مانند Coinbase، Galaxy Digital تأمین مالی و توسط بایننس Labs انکوبه می‌شود. افزونه مرورگر PIP امکان پرداخت را در شبکه های اجتماعی مانند Twitter، Reddit، Twitch، Discord و Github و همچنین در هر نقطه از اینترنت از طریق برچسب های PIP می‌دهد. سیستم تگ PIP از یک نسخه کاربرپسند آدرس ارز دیجیتال استفاده می‌کند که می‌تواند برای جایگزینی آدرس کیف پول بلند هنگام ارسال و دریافت وجه در هر وب سایت یا پلتفرم رسانه‌های اجتماعی استفاده شود. این امر ارسال و دریافت پرداخت را برای کاربران در این پلتفرم‌ها بدون نیاز به استفاده از آدرس های طولانی و پیچیده آسان می‌کند.

خرید پیپ

ارز دیجیتال پیپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پیپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پیپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پیپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پیپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پیپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پیپ

فروش پیپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پیپ، مقدار پیپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پیپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پیپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پیپ

خرید و فروش پیپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پیپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پیپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا پیپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پیپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پیپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پیپ

برای ذخیره پیپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پیپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پیپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پیپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پیپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پیپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پیپ

قیمت پیپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پیپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پیپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پیپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پیپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پیپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پیپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023