خرید ارز دیجیتال پیون نتورک | فروش ارز دیجیتال PION Network | قیمت لحظه‌ای PION

پیون نتورک

PION - PION Network
0.2391تتر
37.572%

قیمت پیون نتورک

13,796تومان
(14,079)

حجم معاملات پیون نتورک

67,387,633تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
22,099تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9,232تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پیون نتورک

اکوسیستم بلاک چین مختصات خود را دارد و داده‌هایی که روی آن قرار دارند با انواع داده دیگر متفاوت است. به همین دلیل داده‌هایی که در فضای اینترنت وجود دارند به راحتی نمی توانند وارد بلاک چین شوند و باید تحت یک سری استاندارد باشند. به همین دلیل اوراکل‌ها به وجود آمدند. کار اوراکل‌ها این است که انواع داده‌ها را به صورت قابل انطباق با بلاک چین درمی‌آورند و به بلاک چین منتقل می‌کنند. به همین دلیل این اوراکل‌ها نقش مهمی را در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز دارند. پیون نتورک یک اوراکل ارز دیجیتال است که به عنوان یک اوراکل برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز طراحی شده است. توکن بومی پیون نتورک با نماد PION در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

خرید پیون نتورک

ارز دیجیتال پیون نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پیون نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پیون نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پیون نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پیون نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پیون نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پیون نتورک

فروش پیون نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پیون نتورک، مقدار پیون نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پیون نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پیون نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پیون نتورک

خرید و فروش پیون نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پیون نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پیون نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا پیون نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پیون نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پیون نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پیون نتورک

برای ذخیره پیون نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پیون نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پیون نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پیون نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پیون نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پیون نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پیون نتورک

قیمت پیون نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پیون نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پیون نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پیون نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پیون نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پیون نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پیون نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پیون نتورک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پیون نتورک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023