قیمت پینک توکن | فروش و خرید PINK | نگهداری رایگان ارز دیجیتال Pink Token

پینک توکن

PINK - Pink Token
0.00159تتر
1.274%

قیمت خرید پینک توکن

قیمت فروش پینک توکن

82.521تومان
81.726تومان
(4,945)

حجم معاملات پینک توکن

132,944,767تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
84.078تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
81.483تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پینک توکن

PINK با نماد PINK یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید پینک توکن

ارز دیجیتال پینک توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پینک توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پینک توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پینک توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پینک توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پینک توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پینک توکن

فروش پینک توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پینک توکن، مقدار پینک توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پینک توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پینک توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پینک توکن

خرید و فروش پینک توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پینک توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پینک توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا پینک توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پینک توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پینک توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پینک توکن

برای ذخیره پینک توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پینک توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پینک توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پینک توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پینک توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پینک توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پینک توکن

قیمت پینک توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پینک توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پینک توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پینک توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پینک توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پینک توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پینک توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023