خرید پیکاسو نتورک PICA | فروش ارز دیجیتال Picasso Network به همراه قیمت لحظه‌ای

پیکاسو نتورک

PICA - Picasso Network
0تتر
0%

قیمت پیکاسو نتورک

0تومان
(558)

حجم معاملات پیکاسو نتورک

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پیکاسو نتورک

بررسی Picasso Network (PICA)

معرفی Picasso Network:

Picasso شبکه بلاکچین لایه 1 متعلق به Composable است که به عنوان یک پاراچین بر روی Kusama ساخته شده است. Picasso به عنوان یک لایه زیرساختی برای راه‌حل‌های DeFi قابل تعامل عمل می‌کند و از طریق پیاده‌سازی ماشین مجازی CosmWasm، خانه‌ای برای dAppهای مبتنی بر Substrate و CosmWasm است.

ویژگی‌ها و مزایای Picasso Network:

 1. زیرساخت قابل تعامل:

  • Picasso به عنوان یک شبکه زیرساختی برای ایجاد راه‌حل‌های DeFi قابل تعامل عمل می‌کند. این شبکه امکان انتقال دارایی‌ها و اجرای قراردادهای بین‌زنجیره‌ای را فراهم می‌کند.
 2. ماشین مجازی CosmWasm:

  • Picasso با پیاده‌سازی ماشین مجازی CosmWasm، به dAppهای مبتنی بر Substrate و CosmWasm امکان می‌دهد تا به راحتی بر روی این شبکه اجرا شوند.
 3. ابتکارات نوین DeFi:

  • Picasso مجهز به مجموعه‌ای از پرایمیتیوهای DeFi نوآورانه است که به عنوان پالت‌های ماژولار ساخته شده‌اند. این پالت‌ها برای جذب نقدینگی از منظر گسترده‌تر DeFi طراحی شده‌اند و قابلیت تعامل بین اکوسیستم‌های مختلف را ترویج می‌کنند.
 4. پلتفرم بین‌زنجیره‌ای:

  • یکی از اهداف اصلی Picasso، ایجاد یک پلتفرم برای زیرساخت بین‌زنجیره‌ای است که انتقال دارایی‌ها و اجرای قراردادهای بین‌زنجیره‌ای را امکان‌پذیر می‌سازد.

Picasso Network با ارائه زیرساخت‌های پیشرفته برای تعامل بین زنجیره‌ای و اجرای قراردادهای هوشمند، به یکی از پلتفرم‌های مهم در اکوسیستم DeFi تبدیل شده است. این شبکه با ترکیب ماشین مجازی CosmWasm و پالت‌های ماژولار DeFi، به توسعه‌دهندگان و کاربران امکان می‌دهد تا از امکانات گسترده‌ای برای ایجاد و مدیریت dAppها بهره‌برداری کنند.

خرید پیکاسو نتورک

ارز دیجیتال پیکاسو نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پیکاسو نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پیکاسو نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پیکاسو نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پیکاسو نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پیکاسو نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پیکاسو نتورک

فروش پیکاسو نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پیکاسو نتورک، مقدار پیکاسو نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پیکاسو نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پیکاسو نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پیکاسو نتورک

خرید و فروش پیکاسو نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پیکاسو نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پیکاسو نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا پیکاسو نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پیکاسو نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پیکاسو نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پیکاسو نتورک

برای ذخیره پیکاسو نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پیکاسو نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پیکاسو نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پیکاسو نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پیکاسو نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پیکاسو نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پیکاسو نتورک

قیمت پیکاسو نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پیکاسو نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پیکاسو نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پیکاسو نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پیکاسو نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پیکاسو نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پیکاسو نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023