خرید ارز دیجیتال Phoenix | فروش ارز دیجیتال فونیکس | قیمت لحظه‌ای PHB

فونیکس گلوبال

PHB - Phoenix Global
0.6074تتر
5.47%

قیمت خرید فونیکس گلوبال

قیمت فروش فونیکس گلوبال

30,187تومان
29,884تومان
(11,505)

حجم معاملات فونیکس گلوبال

60,606,678,738تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
30,510تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
27,797تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فونیکس گلوبال

ارز دیجیتال فونیکس یک بلاک چین لایه اول و لایه دوم است. بلاک چین Phoenix اپلیکیشن‌های هوشمند وب ۳ را تقویت می‌کند و همچنین نسل بعدش اپلیکیشن‌های وب ۳ هوش مصنوعی و حریم خصوصی را توسعه می‌دهد. توکن بومی ارز دیجیتال Phoenix با نماد PHB در بازار معامله می‌شود و روی بلاک چین بایننس اسمارت چین قرار دارد. ارز دیجیتال Phoenix کاملا توزیع شده است و توکنومیک آن کاملا غیرمتمرکز است. به این معنی که تیم توسعه دهنده آن و یا بنیادهای متمرکز هیچ قسمتی از عرضه توکن ارز دیجیتال فونیکس را به خود اختصاص نداده‌اند و تمام عرضه این ارز دیجیتال در بازار قرار دارد. ارز دیجیتال Phoenix دارای یک سیاست ضد تورمی است که به صورت سالانه ده درصد به توکن‌های آن اضافه می‌شود. توکن PHB در پایان سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن در حدود ۰.۹۱ دلار است.

خرید فونیکس گلوبال

ارز دیجیتال فونیکس گلوبال یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فونیکس گلوبال به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فونیکس گلوبال خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فونیکس گلوبال در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فونیکس گلوبال خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فونیکس گلوبال خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فونیکس گلوبال

فروش فونیکس گلوبال در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فونیکس گلوبال، مقدار فونیکس گلوبال مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فونیکس گلوبال در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فونیکس گلوبال در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فونیکس گلوبال

خرید و فروش فونیکس گلوبال در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فونیکس گلوبال خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فونیکس گلوبال به تتر، نیاز نیست که ابتدا فونیکس گلوبال خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فونیکس گلوبال خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فونیکس گلوبال بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فونیکس گلوبال

برای ذخیره فونیکس گلوبال، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فونیکس گلوبال شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فونیکس گلوبال مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فونیکس گلوبال است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فونیکس گلوبال نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فونیکس گلوبال خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فونیکس گلوبال

قیمت فونیکس گلوبال در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فونیکس گلوبال تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فونیکس گلوبال، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فونیکس گلوبال قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فونیکس گلوبال و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فونیکس گلوبال را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فونیکس گلوبال را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه فونیکس گلوبال

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه فونیکس گلوبال دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023