خرید فانتوم پروتکل | قیمت ارز دیجیتال PHM | فروش Phantom Protocol

فانتوم پروتکل

PHM - Phantom Protocol
0.000127تتر
10.35%

قیمت فانتوم پروتکل

7.626136تومان
(26,979)

حجم معاملات فانتوم پروتکل

800,664,904تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8.512882تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7.216776تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فانتوم پروتکل

ارز دیجیتال PHM توکن بومی پلتفرمی به نام فانتوم پروتکل است که ترکیبی از خدمات دیفای (امور مالی غیر متمرکز) و خدمات مرتبط با NFTها را ارائه می‌دهد. خدمات مالی Phantom Protocol شامل پروتکلی است که از ساخت دارایی‌های مصنوعی پشتیبانی می‌کند و خدمات خود را در چند بلاک چین ارائه می‌دهد. فانتوم با استفاده از قراردادهای هوشمند به کاربران اجازه می‌دهد که دارایی‌های مصنوعی را که pAssets نامیده می‌شوند به صورت مستقل خلق کنند و از ارزهای دیجیتال یا NFTها به عنوان وثیقه آنها استفاده کنند. برای بخش NFT، فانتوم به کاربران این امکان را می‌دهد که درصدی از NFTها را معامله کنند. همچنین، فانتوم به کاربران اجازه می‌دهد از این NFTها در گمینگ استفاده کنند. فانتوم  قصد دارد حوزه فعالیت NFT خود را گسترش دهد و وارد بازار ورزش الکترونیکی (ای-اسپرت) شود. از جمله بخش‌هایی که فانتوم می‌تواند در آنها مشارکت کند ساخت NFT از رویدادهای ورزشی و پیش‌بینی نتایج مسابقات ورزشی در این بازارها است. فانتوم phm ارز دیجیتالی با سقف عرضه ۱۰میلیارد توکن است که در سال ۲۰۲۱ وارد بازار رمز ارزها شد. ارز دیجیتال phm که با استانداردهای ERC20 و BEP20 عرضه شده است برای پرداخت کارمزد معاملات، خرید محصولات و وثیقه دارایی‌های مصنوعی استفاده می‌شود. 

خرید فانتوم پروتکل

ارز دیجیتال فانتوم پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فانتوم پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فانتوم پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فانتوم پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فانتوم پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فانتوم پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فانتوم پروتکل

فروش فانتوم پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فانتوم پروتکل، مقدار فانتوم پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فانتوم پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فانتوم پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فانتوم پروتکل

خرید و فروش فانتوم پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فانتوم پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فانتوم پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا فانتوم پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فانتوم پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فانتوم پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فانتوم پروتکل

برای ذخیره فانتوم پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فانتوم پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فانتوم پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فانتوم پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فانتوم پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فانتوم پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فانتوم پروتکل

قیمت فانتوم پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فانتوم پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فانتوم پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فانتوم پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فانتوم پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فانتوم پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فانتوم پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023