خرید فانتوم پروتکل | قیمت ارز دیجیتال PHM | فروش Phantom Protocol

فانتوم پروتکل

PHM - Phantom Protocol
0.000051تتر
2.74%

قیمت خرید فانتوم پروتکل

قیمت فروش فانتوم پروتکل

2.653128تومان
2.627568تومان
(4,516)

حجم معاملات فانتوم پروتکل

17,998,856تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.727864تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.63133تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فانتوم پروتکل

PHM با نماد PHM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید فانتوم پروتکل

ارز دیجیتال فانتوم پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فانتوم پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فانتوم پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فانتوم پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فانتوم پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فانتوم پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فانتوم پروتکل

فروش فانتوم پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فانتوم پروتکل، مقدار فانتوم پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فانتوم پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فانتوم پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فانتوم پروتکل

خرید و فروش فانتوم پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فانتوم پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فانتوم پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا فانتوم پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فانتوم پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فانتوم پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فانتوم پروتکل

برای ذخیره فانتوم پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فانتوم پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فانتوم پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فانتوم پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فانتوم پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فانتوم پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فانتوم پروتکل

قیمت فانتوم پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فانتوم پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فانتوم پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فانتوم پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فانتوم پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فانتوم پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فانتوم پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023