قیمت میم کوین پپا اینو | خرید و فروش ارز دیجیتال Pepa Inu

پپا اینو

PEPA - Pepa Inu
0تتر
26.66%

قیمت پپا اینو

0تومان
(14,881)

حجم معاملات پپا اینو

192,556,725تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پپا اینو

پپا اینو یک میم کوین تازه در دنیای ارزهای دیجیتال است. Pepa Inu کامیونیتی محور است و می‌خواهد سرگرمی را به دنیای ارزهای دیجیتال بیاورد. سقف عرضه این میم کوین مانند دیگر میم کوین‌ها بسیار بالا و ۴۲۰ تریلیارد عدد است اما ۵۰ درصد از کل عرضه توکن‌ها سوزانده شده است و تنها ۲۱۰ تریلیارد میم کوین پپا اینو در چرخه است. مالیات خرید و فروش این میم کوین ده درصد است و ۵ درصد از آن به صورت اتوماتیک به هولدرهای پپا اینو اختصاص داده می‌شود. ۲ درصد برای بازخرید این میم کوین از بازار، ۲ درصد برای مارکتینگ و یک درصد برای نقدینگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. میم کوین پپا اینو قصد دارد با همکاری پلتفرم Sphynxlabs که یک استودیوی هنرهای دیجیتال است یک کالکشن محدود ان اف تی را به بازار عرضه کند. این ان اف تی‌ها کاملا یونیک هستند و کاربردهای بسیاری برای کامیونیتی میم کوین پپا اینو خواهند داشت.

خرید پپا اینو

ارز دیجیتال پپا اینو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پپا اینو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پپا اینو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پپا اینو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پپا اینو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پپا اینو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پپا اینو

فروش پپا اینو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پپا اینو، مقدار پپا اینو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پپا اینو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پپا اینو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پپا اینو

خرید و فروش پپا اینو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پپا اینو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پپا اینو به تتر، نیاز نیست که ابتدا پپا اینو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پپا اینو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پپا اینو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پپا اینو

برای ذخیره پپا اینو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پپا اینو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پپا اینو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پپا اینو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پپا اینو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پپا اینو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پپا اینو

قیمت پپا اینو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پپا اینو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پپا اینو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پپا اینو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پپا اینو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پپا اینو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پپا اینو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پپا اینو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پپا اینو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023