ارز دیجیتال پاندول | خرید و فروش ارز دیجیتال Pendulum | قیمت لحظه‌ای PEN

پاندول

PENDULUM - Pendulum
0.0593تتر
1.31%

قیمت پاندول

3,961.24تومان
(15,162)

حجم معاملات پاندول

121,622,130تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,168.32تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,807.6تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاندول

پول در طی سالیان گذشته اشکال مختلفی پیدا کرده است و به سمت دسترسی‌پذیری بیشتر توسط افراد و مردم رفته است. به همین دلیل ارزهای دیجیتال و دنیای غیرمتمرکز توانسته چنین رشدی را شاهد باشد و افراد در سراسر دنیای بخواهند به آن دسترسی داشته باشند. اما مشکلی که در این میان وجود دارد انتقال از دنیای ارزهای فیات و فایننس سنتی به سمت دنیای ارزهای دیجیتال و دنیای غیرمتمرکز است. ارز دیجیتال و پلتفرم پاندول به همین دلیل به وجود آمده است تا حلقه مفقوده میان ارزهای فیات و دیفای را ایجاد کند و یک شبکه پایدار از قراردادهای هوشمند را به وجود بیاورد. ارز دیجیتال Pendulum نوآوری‌های زیادی را معرفی کرده است که عبارتند از:

  • بریج‌های کراس چینی میان بلاک چین‌های مختلف
  • یک شبکه بهینه شده برای استیبل‌کوین‌های با پشتوانه ارزهای فیات
  • تکنولوژی نسل بعد قراردادهای هوشمند
  • امنیت بیشتر در دنیای غیرمتمرکز
  • ایجاد استانداردهای جدید برای ورود به شبکه بانکی محلی

     

خرید پاندول

ارز دیجیتال پاندول یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاندول به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاندول خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاندول در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاندول خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاندول خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاندول

فروش پاندول در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاندول، مقدار پاندول مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاندول در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاندول در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاندول

خرید و فروش پاندول در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاندول خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاندول به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاندول خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاندول خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاندول بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاندول

برای ذخیره پاندول، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاندول شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاندول مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاندول است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاندول نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاندول خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاندول

قیمت پاندول در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاندول تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاندول، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاندول قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاندول و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاندول را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاندول را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پاندول

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پاندول دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023