خرید ارز دیجیتال پیمنت سواپ | فروش ارز دیجیتال Payment Swap Utility Board | قیمت PSUB

پیمنت سواپ

PSUB - Payment Swap Utility Board
0.000215تتر
6.73%

قیمت پیمنت سواپ

12.43692تومان
(14,572)

حجم معاملات پیمنت سواپ

1,301,291,159تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14.46921تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12.0432تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پیمنت سواپ

ارزهای دیجیتال درواقع برای پرداخت غیرمتمرکز به وجود آمده‌اند اما مساله‌ای که آنها را از این هدف دور می‌کند، نوسان بالای آنهاست. این مساله باعث می‌شود که نتوان به راحتی از آنها در خریدهای روزانه استفاده کرد و در نتیجه کاربران ارزهای فیات را ترجیح می‌دهند. پلتفرم ارز دیجیتال پیمنت سواپ (Payment Swap Utility Board) راهکاری را برای این مساله ارائه داده است تا کاربران بتوانند با ارزهای دیجیتال و با قیمت ثابت خریدهای خود را انجام دهند و نیازی به ارزهای فیات نداشته باشند. قلب تپنده این اکوسیستم پرداختی توکن بومی آن است که با نماد PSUB معامله می‌شود و در بازار ان اف تی این پلتفرم نیز مورد معامله قرار می‌گیرد.

خرید پیمنت سواپ

ارز دیجیتال پیمنت سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پیمنت سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پیمنت سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پیمنت سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پیمنت سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پیمنت سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پیمنت سواپ

فروش پیمنت سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پیمنت سواپ، مقدار پیمنت سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پیمنت سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پیمنت سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پیمنت سواپ

خرید و فروش پیمنت سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پیمنت سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پیمنت سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا پیمنت سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پیمنت سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پیمنت سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پیمنت سواپ

برای ذخیره پیمنت سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پیمنت سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پیمنت سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پیمنت سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پیمنت سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پیمنت سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پیمنت سواپ

قیمت پیمنت سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پیمنت سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پیمنت سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پیمنت سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پیمنت سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پیمنت سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پیمنت سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پیمنت سواپ

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پیمنت سواپ دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023