خرید ارز دیجیتال Paycer Protocol	| فروش ارز دیجیتال پیسر پروتکل

پیسر پروتکل

PCR - Paycer Protocol
0.000208تتر
18.491%

قیمت پیسر پروتکل

11.98875تومان
(26,524)

حجم معاملات پیسر پروتکل

590,725,742تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
15.04775تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11.98875تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پیسر پروتکل

پیسر پروتکل یک پل ارتباطی میان امور مالی سنتی و غیرمتمرکز است. این پروتکل درصدد افزایش استفاده از تکنولوژی غیرمتمرکز و بلاک چین است و می‌خواهد از این طریق جایگزین نظام ناکارآمد بانکی سنتی شود. در گذشته، سپرده‌گذاری در بانک‌ها، راهی بدون ریسک برای کسب درآمد بود، اما در حال حاضر و با توجه به پایین بودن درصد سود بانکی، ارزش پول افراد با سپرده‌گذاری در بانک‌ها کاهش می‌یابد و این کار سودآور نیست. به همین دلیل افراد نیاز به راهکارهایی دارند تا بتوانند سود خوبی از سرمایه خود کسب کنند و از طرف دیگر سرمایه‌گذاری امنی داشته باشند. پلتفرم ارز دیجیتال Paycer Protocol قصد دارد با استفاده از تکنولوژی بلاک چین، این امکان را برای همگان فراهم کند تا بتوانند سرمایه‌گذاری امنی داشته باشند و سود مناسبی دریافت کنند. با کمک ارز دیجیتال Paycer Protoco، کاربران می‌توانند از دنیای دیفای استفاده کنند و سود ببرند. توکن بومی پیسر پروتکل با نماد PCR در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه یک میلیون عددی است و در ماه فوریه سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید پیسر پروتکل

ارز دیجیتال پیسر پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پیسر پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پیسر پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پیسر پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پیسر پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پیسر پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پیسر پروتکل

فروش پیسر پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پیسر پروتکل، مقدار پیسر پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پیسر پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پیسر پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پیسر پروتکل

خرید و فروش پیسر پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پیسر پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پیسر پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا پیسر پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پیسر پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پیسر پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پیسر پروتکل

برای ذخیره پیسر پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پیسر پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پیسر پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پیسر پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پیسر پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پیسر پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پیسر پروتکل

قیمت پیسر پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پیسر پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پیسر پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پیسر پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پیسر پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پیسر پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پیسر پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023