خرید و فروش ارز دیجیتال Pax Dollar

پکسوس دلار

USDP - Pax Dollar
0.9999تتر
0%

قیمت خرید پکسوس دلار

قیمت فروش پکسوس دلار

51,694تومان
51,194تومان
(4,908)

حجم معاملات پکسوس دلار

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

خرید پکسوس دلار

ارز دیجیتال پکسوس دلار یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پکسوس دلار به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پکسوس دلار خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پکسوس دلار در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پکسوس دلار خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پکسوس دلار خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پکسوس دلار

فروش پکسوس دلار در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پکسوس دلار، مقدار پکسوس دلار مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پکسوس دلار در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پکسوس دلار در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پکسوس دلار

خرید و فروش پکسوس دلار در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پکسوس دلار خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پکسوس دلار به تتر، نیاز نیست که ابتدا پکسوس دلار خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پکسوس دلار خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پکسوس دلار بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پکسوس دلار

برای ذخیره پکسوس دلار، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پکسوس دلار شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پکسوس دلار مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پکسوس دلار است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پکسوس دلار نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پکسوس دلار خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پکسوس دلار

قیمت پکسوس دلار در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پکسوس دلار تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پکسوس دلار، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پکسوس دلار قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پکسوس دلار و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پکسوس دلار را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پکسوس دلار را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری USDP کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز USDP را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا USDP بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، USDP بخرید.

رمز ارزهای مشابه پکسوس دلار

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پکسوس دلار دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023