خرید PAW | فروش PAW | قیمت لحظه‌ای پاو زون | نگهداری PAWSZONE

پاو زون

PAW - PAWZONE
0.000003تتر
1.11%

قیمت پاو زون

0.14686تومان
(28,526)

حجم معاملات پاو زون

1,517,564,494تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.149839تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.145828تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاو زون

ارز دیجیتال PAW یک میم کوین مبتنی بر تم سگ است که قصد دارد با تکیه بر جامعه کاربران خود توسعه یابد. طبق نقشه راه پاو توکن paw، اکوسیستم PawZone شامل یک سازمان خودگردان غیر متمرکز (دائو)، یک بازار خرید و فروش NFT به نام Pawzaar، اپلیکیشن موبایل، یک پل بین زنجیره‌ای و استخرهای نقدینگی برای توکن‌های گیمینگ خواهد بود. بر اساس وب‌سایت پروژه می‌توان نتیجه گرفت که ارز دیجیتال paw قصد خود را با شیبا اینو (SHIB) مرتبط نشان دهد. برای مثال، پا زون اعلام کرده که قصد دارد یک انجمن بازی برای کاربران اکوسیستم شیبا اینو بسازد. با این حال، به نظر نمی‌رسد ارتباط مستقیمی بین آنها وجود داشته باشد. ارز دیجیتال paw توکن رسمی اکوسیستم پا زون است که به عنوان توکن حاکمیتی پروژه عمل خواهد کرد. علاوه بر این، رمز ارز paw برای اجاره کردن NFT در بازار Pawzaar مورد نیاز خواهد بود.  

خرید پاو زون

ارز دیجیتال پاو زون یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاو زون به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاو زون خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاو زون در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاو زون خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاو زون خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاو زون

فروش پاو زون در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاو زون، مقدار پاو زون مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاو زون در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاو زون در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاو زون

خرید و فروش پاو زون در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاو زون خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاو زون به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاو زون خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاو زون خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاو زون بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاو زون

برای ذخیره پاو زون، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاو زون شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاو زون مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاو زون است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاو زون نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاو زون خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاو زون

قیمت پاو زون در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاو زون تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاو زون، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاو زون قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاو زون و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاو زون را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاو زون را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023