خرید و فروش PRX | انتقال ٰParex | قیمت لحظه‌ای پارکس | نگهداری رایگان PRX

پارکس

PRX - Parex
0.2613تتر
3.07%

قیمت پارکس

15,207تومان
(25,986)

حجم معاملات پارکس

3,426,715,398تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
15,702تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14,404تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پارکس

Parex به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز با توکن منحصر به فرد خود که با استفاده از استخراج از طریق پروتکل PEP-2 | PEP-20 تولید می‌شود، عمل می کند. این پلتفرم پل‌های قابل همکاری را با شبکه‌های مختلف ایجاد و تعادل و گردش بین آنها را تضمین می‌کند.

به لطف مکانیزم اثبات هم کنش پذیری، Parex به شبکه‌هایی مانند Polygon، BEP20، Ethereum، Polkadot و Avax متصل می شود و امکان سوزاندن مشترک توکن‌ها را فراهم می‌کند. زمانی که توکن‌های PRX برای تولید ارسال می‌شوند، سوزانده می‌شوند و از گردش خارج می‌شوند و پروژه‌ای جامعه‌گرا با تمرکز بر غلبه بر چالش‌ها را تبلیغ می‌کنند.

مکانیزم اثبات هم‌کنش پذیری تضمین می‌کند که PRX یک توکن هم کنش پذیر در تمام شبکه‌ها باشد. Parex Market انتقال یکپارچه بین شبکه‌ای را با کارمزد کم و تراکنش‌های سریع تسهیل می کند. این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد که بدون زحمت بین شبکه‌ها جابه‌جا شوند و تجربه تبادل غیرمتمرکز یکپارچه و فراگیر را داشته باشند.

خرید پارکس

ارز دیجیتال پارکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پارکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پارکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پارکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پارکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پارکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پارکس

فروش پارکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پارکس، مقدار پارکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پارکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پارکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پارکس

خرید و فروش پارکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پارکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پارکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پارکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پارکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پارکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پارکس

برای ذخیره پارکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پارکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پارکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پارکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پارکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پارکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پارکس

قیمت پارکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پارکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پارکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پارکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پارکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پارکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پارکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023