خرید و فروش ارز دیجیتال PARAS | قیمت لحظه‌ای پاراس

پاراس

PARAS - PARAS
0.005629تتر
2.907%

قیمت پاراس

359.6931تومان
(22,263)

حجم معاملات پاراس

3,573,980,480تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
361.674تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
337.7754تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاراس

ارز دیجیتال PARAS توکن بومی یک بازار خرید و فروش NFT است که روی بلاک چین نیر (NEAR) راه‌اندازی شده است. پاراس کار خود را با کارت‌های هنری دیجیتال شروع کرد و بعد مارکت پلیس خود را به دیگر دارایی‌های دیجیتال نیز گسترش داد. این بازار در آینده به تمام پروژه‌های ساخته شده روی نیر متصل خواهد شد و اپلیکیشن‌های غیر متمرکز ساخته شده روی نیر پروتکل می‌توانند NFTها را مستقیما روی پاراس خرید و فروش کنند. مزیت منحصر به فرد پروژه ارز دیجیتال paras این است که با کمک شبکه نیر به هنرمندان اجازه می‌دهد هزینه فروش کلکسیون‌های خود را کاهش دهند. همچنین پاراس هنرمندان را تشویق می‌‌کند یک کلکسیون با یک تم واحد ایجاد کنند. مثلاْ‌ می‌توانند از رمان‌ها، فیلم‌ها و گیم‌ها برای تم NFT خود الهام بگیرند. به این ترتیب، NFTهای پاراس داستان‌ها و پس‌زمینه‌هایی دارند که می‌تواند به کشف آنها توسط کلکسیونرها کمک کند. ارز دیجیتال پاراس paras رمز ارز کاربردی و حاکمیتی پروژه است. برخی از رویدادهای و NFTهای روی پاراس تنها با ارز دیجیتال paras قابل دسترسی هستند. همچنین، هولدرهای ارز دیجیتال Paras می‌توانند در مدیریت بازار پاراس مشارکت کنند و در مورد موضوعاتی مثل لیست کردن هنرمندان و تغییرات دیگر رای بدهند. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال پاراس در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدودا ۰.۲۲ بود. مجموع عرضه پاراس نیز ۱۰۰ میلیون توکن است.

خرید پاراس

ارز دیجیتال پاراس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاراس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاراس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاراس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاراس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاراس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاراس

فروش پاراس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاراس، مقدار پاراس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاراس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاراس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاراس

خرید و فروش پاراس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاراس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاراس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاراس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاراس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاراس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاراس

برای ذخیره پاراس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاراس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاراس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاراس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاراس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاراس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاراس

قیمت پاراس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاراس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاراس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاراس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاراس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاراس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاراس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023