خرید ارز دیجیتال پارالینک نتورک | فروش ارز دیجیتال  Paralink Network | قیمت لحظه‌ای PARA

پارالینک نتورک

PARA - Paralink Network
0.000663تتر
1.93%

قیمت پارالینک نتورک

38.38191تومان
(19,981)

حجم معاملات پارالینک نتورک

991,497,619تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
41.57799تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
37.3455تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پارالینک نتورک

اوراکل‌ها نقش مهمی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال دارند و داده‌های دنیای بیرون را به درون بلاک چین می‌آورند. پارالینک نتورک یک اوراکل مولتی چین است که برای دیفای و اپلیکیشن‌های بلاک چینی ایجاد شده است. این پلتفرم روی بلاکچین پولکادات قرار دارد و از سرعت بالایی بهره می‌برد. Paralink Network از ابتدای سال ۲۰۲۲ در حال توسعه پلتفرم خود است و برای حل مشکل اوراکل‌ها در بلاک چین به وجود آمده است. توکن بومی این پلتفرم توکن PARA است که به عنوان مشوق و توکن حاکمیتی در پلتفرم به کار می‌رود. کاربران می‌توانند با استیک کردن آن درآمد کسب کنند. سقف عرضه ارز دیجیتال Paralink Network یک میلیارد عدد است. ۰.۶۷ درصد از عرضه در حراج عمومی عرضه شده است، ۵ درصد در حراج خصوصی و ۱۳.۵ درصد از عرضه به تیم توسعه‌دهنده آن اختصاص دارد. ۲۰ درصد از عرضه نیز به ولیدیتورها داده می‌شود و ۱۰ درصد هم برای اکوسیستم است.

خرید پارالینک نتورک

ارز دیجیتال پارالینک نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پارالینک نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پارالینک نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پارالینک نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پارالینک نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پارالینک نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پارالینک نتورک

فروش پارالینک نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پارالینک نتورک، مقدار پارالینک نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پارالینک نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پارالینک نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پارالینک نتورک

خرید و فروش پارالینک نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پارالینک نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پارالینک نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا پارالینک نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پارالینک نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پارالینک نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پارالینک نتورک

برای ذخیره پارالینک نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پارالینک نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پارالینک نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پارالینک نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پارالینک نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پارالینک نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پارالینک نتورک

قیمت پارالینک نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پارالینک نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پارالینک نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پارالینک نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پارالینک نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پارالینک نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پارالینک نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023