خرید آنی PSP | فروش سریع و آسان ارز دیجیتال Para Swap | قیمت لحظه‌ای پاراسواپ

پاراسواپ

PSP - Para Swap
0.02274تتر
0.958%

قیمت خرید پاراسواپ

قیمت فروش پاراسواپ

1,127.904تومان
1,116.534تومان
(11,509)

حجم معاملات پاراسواپ

1,312,401,441تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,154.192تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,118.48تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاراسواپ

ParaSwap یک میان‌افزار و تجمیع‌کننده DeFi است که نقدینگی مبادلات غیرمتمرکز و پروتکل‌های وام دهی را در یک رابط و API جامع و امن ترکیب می‌کند و در عین حال بهترین مسیر را برای مبادله هر دارایی با دیگری ارائه می‌دهد. با جمع‌آوری همه این استخرها در یک منبع، کاربران می‌توانند با استفاده از یک رابط، با بهترین نرخ‌ها ترید کنند یا از APIها برای گنجاندن بهترین نرخ‌ها و نقدینگی در هر پروژه استفاده کنند. چه معاملات اسپات، سفارشات محدود یا حتی معاملات NFT باشد، ParaSwap دروازه‌ای ضروری برای بهترین نقدینگی را فراهم می‌کند!

ارز دیجیتال ParaSwap با نماد PSP شناخته و معامله می‌شود و بر بستر اتریوم ایجاد شده است. همچنین ارز دیجیتال پاراسواپ روی شبکه‌های اسمارت چین، فانتوم، پالیگان و آپتیمیزم نیز قرار دارد. هدف ParaSwap حل مشکل نقدینگی در بازارهای کریپتو با جمع کردن چندین پروتکل صرافی در یک پلتفرم است.

خرید پاراسواپ

ارز دیجیتال پاراسواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاراسواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاراسواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاراسواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاراسواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاراسواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاراسواپ

فروش پاراسواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاراسواپ، مقدار پاراسواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاراسواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاراسواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاراسواپ

خرید و فروش پاراسواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاراسواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاراسواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاراسواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاراسواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاراسواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاراسواپ

برای ذخیره پاراسواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاراسواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاراسواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاراسواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاراسواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاراسواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاراسواپ

قیمت پاراسواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاراسواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاراسواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاراسواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاراسواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاراسواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاراسواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023