خرید PANDORA PANDORA | فروش ارز دیجیتال PANDORA به همراه قیمت لحظه‌ای

پاندورا

PANDORA - Pandora
4,163.2تتر
5.47%

قیمت پاندورا

237,302,400تومان
(3,628)

حجم معاملات پاندورا

1,989,836,225تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
251,056,500تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
234,230,100تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پاندورا

PANDORA با نماد PANDORA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید پاندورا

ارز دیجیتال پاندورا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پاندورا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پاندورا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پاندورا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پاندورا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پاندورا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پاندورا

فروش پاندورا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پاندورا، مقدار پاندورا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پاندورا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پاندورا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پاندورا

خرید و فروش پاندورا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پاندورا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پاندورا به تتر، نیاز نیست که ابتدا پاندورا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پاندورا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پاندورا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پاندورا

برای ذخیره پاندورا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پاندورا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پاندورا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پاندورا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پاندورا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پاندورا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پاندورا

قیمت پاندورا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پاندورا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پاندورا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پاندورا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پاندورا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پاندورا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پاندورا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023